The Madness Chronicles – قسمت ۴۸

در چهل و هشتمین قسمت از داستان های جنون، به جنون هزینه های دولت خواهیم پرداخت. به یاد داشته باشید، جنون حالتی از بیماری روانی، رفتار شدید، بسیار احمقانه و نوعی فعالیت دیوانه وار یا هرج و مرج است. بیایید نگاهی به برخی از فاحش ترین هزینه ها در سال ۲۰۲۰ بیندازیم.

همه ما می دانیم که پیر شدن، و رشد موهای سفید یک مشکل است. نگران نباش کنگره فوق العاده شما ۳۷ میلیون دلار صرف مطالعه ای کرد تا مشخص کند چرا موها خاکستری می شوند. هیچ خبری در مورد آنچه آنها پیدا کردند. آنها ۳۲ میلیون دلار دیگر را برای مشاهده تأثیر سیگارهای الکترونیکی بر حملات قلبی خرج کردند. هیچ نتیجه ای وجود ندارد زیرا در نهایت این مطالعه جعلی بوده است.

کنگره برای بومیان آمریکایی که ۵۸ میلیون دلار برای مراقبت‌های بهداشتی شهری سرخپوستان هزینه کردند، دقیقاً آنجا بود. آیا آنها مانند کابوی های شهری هستند؟ واقعاً چند نفر می توانند وجود داشته باشند و چرا مراقبت های بهداشتی منحصر به فرد برای آنها وجود دارد؟ کم نیست، اداره کهنه سربازان ۳.۵ میلیارد دلار (با یک B) برای، دریافت کنید، سفارشاتی که منتظرشان هستند اما هرگز تحویل داده نشدند. من می دانم که بیش از حد استفاده شده است، اما شما نمی توانید این چیزها را درست کنید.

ما ۳.۵ میلیون دلار برای ارسال پیام به مادران خرج کردیم تا از برنزه کردن دخترانشان در داخل خانه جلوگیری کنند. سرتان را دور آن یکی بپیچید. ما ۳ میلیون دلار دیگر را صرف مصاحبه با مردم سانفرانسیسک در مورد مصرف حشیش خوراکی آنها کردیم. به آن ۲ میلیون دلار دیگر اضافه کنید تا ببینید آیا استفاده از لوله داغ استرس را کاهش می دهد یا خیر.

برای رسیدن به برخی چیزهای مهم، ما ۱.۵ میلیون دلار را در مطالعه ای برای تماشای راه رفتن مارمولک ها روی تردمیل خرج کردیم. احتمالاً هدفی برای این کار وجود داشته است، اما نمی توانیم مطمئن باشیم؟

ما ۲ میلیون دلار دیگر را برای ساخت هدستی هزینه کردیم که عادات و الگوهای غذایی را ردیابی کند. یک تماس سریع با Fitbit می‌توانست پول زیادی را ذخیره کند.

البته، همه اینها در مقایسه با هزینه های نظامی، تغییری بزرگ است. ما ۲۹ میلیارد دلار (با یک B) برای توسعه یک جایگزین برای خودروی جنگی برادلی هزینه کردیم. و شاید ذکر این نکته مفید باشد، پس از گذشت چندین دهه هنوز جایگزینی نداریم.

سپاه مهندسین ارتش یک مجموعه پلیس پیشرفته را به مبلغ ۳.۱ میلیون دلار ساخت. چیزهای خوب هرگز از آن استفاده نشد زیرا هیچ راهی برای رساندن برق به آن وجود نداشت.

وزارت دفاع برخی از تجهیزاتی را که به مقصد سوریه برای مبارزه با داعش در نظر گرفته شده بود، از دست داد. این فقط ۷۱۵ میلیون دلار بود. البته طنز ماجرا این است که اوباما داعش را ایجاد کرد، بنابراین شاید آنها تجهیزات را بسته اند. بدون انتخاب کننده، FEMA 10 میلیون دلار برای لوله های آزمایش COVID خرج کرد. مشکل این بود که آنها بطری های پلاستیکی نوشابه دریافت کردند. بستن فقط در بازی نارنجک های دستی.

با پرش از کمک های خارجی، ما ۳۸ میلیون دلار برای کمک به مقابله با جوانان فراری فیلیپینی هزینه کردیم. من نمی دانم که آیا فراریان در حال حاضر رفتار می کنند؟ با حرکت به زیمبابوه، ۱۰ میلیون دلار برای نظارت بر انتخابات آنها در پنج سال گذشته هزینه کردیم. شاید به همین دلیل است که ما انتخابات خودمان را تماشا نکردیم؟ سپس به تونس رفتیم، جایی که ما صرفاً ۴۸ میلیون دلار برای کمک به جوانانی که ارتباطشان با هم قطع شده است، هزینه کردیم تا احساس مشکلی برای جامعه نکنند.

ما ۳.۵ میلیون دلار برای فرستادن بچه‌های روسی به دانشگاه‌های آمریکا برای سال «شکاف»شان هزینه کردیم. مطمئنم که بچه‌های آمریکایی که به کمک نیاز داشتند بی‌صدا بودیم. و آن چاله پول در افغانستان آمد. ما ۸.۶ میلیارد دلار برای مبارزه با قاچاق مواد مخدر هزینه کردیم. این احتمالاً برای نظامیان آمریکایی که در آنجا خدمت می کردند گیج کننده است. ببینید، آنها از بمب گذاری در کامیون های مواد مخدر که در شب در حال حرکت بودند، منع شده بودند. داستان واقعی.

ملت ما ناامیدانه بدهکار است و کنگره مانند میمون های مست با کارت امریکن اکسپرس خرج می کند. ما برای آموزش بازیگران تئاتر در کنیا و اجرای نمایش در بمبئی هزینه کردیم. هیچ مشکلی وجود ندارد که نمایندگان کنگره ما نتوانند با پول ما و پول فرزندان بزرگمان حل کنند. جنون است.

باشد که تا دیر نشده از این جنون بیدار شویم. برایت آرزوی سلامتی دارم و تا دفعه بعد خوش بگذرانی، از زندگی لذت ببری و مراقب دیوانگی بین ما باش. ۲۰۲۰ است. به اطراف نگاه کن؛ این ظالمانه است

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر