Relora – تسکین استرس طبیعی

رلورا یک ترکیب انحصاری طبیعی از عصاره ماگنولیا افیسینالیس و عصاره فلودندرون آمورنسه است. Relora به عنوان یک عنصر در مکمل های غذایی و غذاهای کاربردی که می تواند برای مدیریت استرس و کنترل اشتهای مرتبط با استرس استفاده شود، توسعه یافته است. این ترکیب ثبت شده از عصاره های گیاهی نتیجه غربالگری بیش از پنجاه بخش گیاه شناسی از داروهای گیاهی سنتی است که در سراسر جهان استفاده می شود.

ماگنولیا Officinalis (هو پو) حداقل ۲۰۰۰ سال است که در طب گیاهی چینی استفاده می شود. از پوست معطر، تند و گرم کننده آن در درمان انواع اختلالات دستگاه گوارش، تنگی نفس و بسیاری از بیماری های دیگر استفاده می شود.

Phellodendron amurense معمولاً در گیاهان دارویی چینی استفاده می شود، جایی که یکی از ۵۰ گیاه اصلی در نظر گرفته می شود.

Relora یک ماده طبیعی مدیریت استرس است که به کنترل غذا خوردن مرتبط با استرس کمک می کند و ارزش افزوده غیر آرام بخش بودن را دارد. این بدان معنی است که می تواند بدون احساس خواب آلودگی یا خستگی شما را آرام کند. در سیستم عصبی مرکزی، عصاره‌های گیاهی در Relora با چندین هدف مهم مرتبط با استرس مرتبط هستند. به گیرنده‌هایی که ممکن است باعث آرام‌بخشی شوند، متصل نمی‌شود، اما دارای خواص آرامش‌بخشی است که در مطالعات حیوانی و انسانی نشان داده شده است.

علاوه بر این، سطوح هورمونی مرتبط با افزایش وزن و رفتار غذایی ناشی از استرس را تثبیت می کند. نشان داده شده است که استرس در شرایط مختلف نقش مهمی دارد. درصد زیادی از بزرگسالانی که اضافه وزن دارند به دلیل پرخوری که با استرس همراه است از چربی اضافی شکم رنج می برند. مطمئنم دیده‌اید یا شنیده‌اید که کسی به دلیل افسردگی (معمولاً شکلاتی) پرخوری می‌کند!

Relora می تواند سطوح کورتیزول را در افراد تحت استرس حفظ کند و به عنوان کمکی در کنترل وزن و غذا خوردن مرتبط با استرس عمل کند. کورتیزول چیست؟

کورتیزول هورمونی است که در هنگام استرس ترشح می شود. این به ما کمک می کند در برابر تهدیدات یا تهدیدات درک شده دفاع کنیم. در حالی که این ممکن است در دوران باستان مفید بوده باشد، در دنیای مدرن ما معمولاً هر روز با موقعیت های تهدید کننده زندگی مواجه نمی شویم. به نظر می رسد مکانیسمی که باعث ترشح کورتیزول می شود هنوز متوجه نشده است که ما دیگر در محیط «کشت یا کشته شو» زندگی نمی کنیم، بنابراین زمانی که در موقعیت های استرس زا مانند محیط های پر سر و صدا و مناطق پرجمعیت قرار می گیریم به تولید کورتیزول ادامه می دهد.

اگر بتوانیم ترشح کورتیزول را کنترل کنیم، می توانیم سطح استرس خود را پایین نگه داریم و این کاری است که رلورا انجام می دهد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر