رژیم لاغری سریع

Medifast و قرص های رژیمی آیا می توانید از قرص های کاهش وزن با Medifast استفاده کنید؟

بسیاری از مردم تعجب می کنند که آیا استفاده از داروهای کاهش وزن مانند داروهای سرکوب کننده اشتها با Medifast اشکالی ندارد. در اینجا مروری بر این است که کدام داروها برای استفاده با Medifast مناسب هستند و کدام یک نیستند.

ابتدا بیایید نگاهی به داروهای موجود بیاندازیم. تنها چند نوع مختلف وجود دارد که توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده به طور خاص برای کاهش وزن تایید شده است. معروف ترین آنها مریدیا است که اشتها را سرکوب می کند و به افزایش توانایی بدن در سوزاندن چربی کمک می کند. فنترمین که اشتهای شما را کاهش می دهد و متابولیسم شما را تحریک می کند. و اورلیستات، که تا حدی از هضم و جذب چربی هایی که می خورید توسط بدن شما جلوگیری می کند.

هر دو Meridia و Orlistat (همچنین به عنوان Xenical شناخته می شود) برای استفاده طولانی مدت تایید شده اند. فن ترمین فقط برای استفاده کوتاه مدت تایید شده است زیرا می تواند اعتیاد آور باشد. با تایید پزشک، مریدیا و فنترمین را می‌توان با خیال راحت در ترکیب با برنامه Medifast استفاده کرد. از طرف دیگر، اورلیستات را به هیچ وجه نباید با مدیفاست استفاده کرد زیرا وعده های غذایی بسیار کم چربی هستند و برای دریافت ویتامین های خاص به مقداری چربی در رژیم غذایی خود نیاز دارید.

همه اینها فقط در صورتی از پزشک شما در دسترس است که معیارهای خاصی در مورد BMI خود داشته باشید. اگر چاقی و یک بیماری مرتبط با سلامتی دارید، ممکن است بخواهید گزینه‌ها را با پزشک خود در میان بگذارید. حتماً پزشک خود را در مورد Medifast نیز مطلع کنید تا بتوانید بهترین راه استفاده از آن را با هر دارویی در میان بگذارید.

همچنین، باید اشاره کنم که یک داروی بدون نسخه نیز مانند اورلیستات وجود دارد. این علی است. ممکن است قبلاً در مورد آن شنیده باشید. از آنجایی که هنگام استفاده از Medifast نباید Orlistat مصرف کنید، همچنین نباید Alli را مصرف کنید. از آنجایی که این یک مسدود کننده چربی است، ممکن است به این معنی باشد که اگر با Medifast از آن استفاده کنید، ویتامین D و سایر ویتامین های محلول در چربی بسیار کمی دریافت خواهید کرد.

قبل از اینکه تصمیم بگیرید از پزشک خود نسخه بخواهید، ممکن است بخواهید Medifast را برای چند هفته به تنهایی امتحان کنید. به دلیل نحوه عملکرد این برنامه، اکثر افرادی که از آن برای کاهش وزن استفاده می کنند متوجه می شوند که بعد از سه تا پنج روز اول واقعاً احساس گرسنگی نمی کنند.

از آنجایی که Medifast سرشار از پروتئین است و فیبر کافی را فراهم می کند، احساس سیری به شما می دهد که باعث می شود از احساس گرسنگی جلوگیری کنید. همچنین، هنگامی که در حالت چربی سوزی به نام کتوز قرار می گیرید، اشتهای شما را نیز سرکوب می کند. بنابراین اکثر افرادی که رژیم دارند، بدون نیاز به یک سرکوب کننده اشتها، خوب عمل می کنند. با این حال، اگر متوجه شدید که هنوز باید گرسنگی خود را مهار کنید و کمک بیشتری می‌خواهید، قطعاً داروهای کاهش وزن وجود دارد که می‌توانید با Medifast مصرف کنید. شما فقط باید با پزشک خود در مورد آن صحبت کنید تا ببینید آیا برای شما مناسب است یا خیر.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر