Getir از آژانس تبلیغاتی به دلیل عدم اجرای تبلیغات کافی شکایت می کند


گتیر جبهه جدیدی را در جنگ های راه اندازی مواد غذایی آغاز کرده است – این بار علیه آژانس تبلیغاتی بریتانیا در دادگاه عالی لندن.

این شرکت 7.5 میلیارد دلاری مستقر در استانبول ، که امسال نزدیک به یک میلیارد دلار سرمایه جمع آوری کرده است ، از Enjoy Media با مبلغ بیش از 671،328 پوند شکایت کرد و مدعی شد که آژانس تبلیغات خود را بر روی تاکسی های لندن کمتر از موافقت قرار داده است.

این شکایت که ماه گذشته توسط بخش Getir در بریتانیا تنظیم شد ، نشان می دهد که چقدر در بازار نوپای تحویل مواد غذایی در خطر است ، جایی که شرکت ها با دندان و ناخن مبارزه می کنند تا مطمئن شوند که این برنامه در بازار است. که مشتریان در هنگام نیاز سریع به غذا ابتدا فکر می کنند. به

Getir از پیشگامان این فضا است و در سال 2015 به مشتریان خود در ترکیه اقلام فروشگاهی که در 10 دقیقه به خانه هایشان تحویل داده می شود را آغاز کرد. این شرکت که توسط ناظم سالور تأسیس شده است ، در اروپا گسترش یافته و در حال برنامه ریزی برای راه اندازی در ایالات متحده است. سرمایه گذاران آن شامل Tiger Global ، Sequoia Capital و Mubadala Investment Company هستند.

این استارتاپ در ماه ژانویه در انگلستان راه اندازی شد و بلافاصله پس از آن با تبلیغات متمایز بنفش و زرد خود یک حمله ناگهانی رسانه ای را آغاز کرد. در ماه مارس ، Getir از Enjoy Media ، یک آژانس کوچک که توسط Arzu Küfündür اداره می شود ، استفاده کرد تا در شبکه حمل و نقل لندن تبلیغ کند. طبق دادخواست ، از رسانه های فرعی با شرکت دیگر استفاده کنید.

در ماه جولای ، تورانکان سالور ، پسر م founderسس ناظم و مدیر بریتانیایی Getir ، طبق شکایت خود از Enjoy Media شکایت کرده بود که تاکسی های لندن کمتر از آنچه انتظار داشتم در خیابان های پایتخت در حال تردد هستند.

Getir نگرانی های خود را با آنچه که به گفته وی داده های سخت بود ، تایید کرد. طی یک دوره شش هفته ای در تابستان امسال ، چهار کارمند Getir در تلاش برای شناسایی تاکسی های تحت پوشش معامله Enjoy Media که تبلیغات Getir را نشان نمی دادند ، 2000 عکس از تاکسی های پایتخت انگلستان گرفتند.

در این شکایت آمده است که کارکنان Getir 168 تاکسی “غیر مطابق” را شناسایی کرده و ادعا کرده اند که تعداد واقعی می تواند بسیار بیشتر باشد. تعداد کل تاکسی های توافق شده 737 بود.

به گفته این شرکت ، چهار تاکسی از Getir تبلیغاتی برای رقبای مستقیم خود حمل می کردند. “[Enjoy Media] این دادگاه به طور مستقیم به رقبای Getir ، گوریلها و Zapp ، در تبلیغ خدمات خود کمک کرد. “

Enjoy Media هنوز دفاع خود را در دادگاه ارائه نکرده است. در شکایت نامه ای از Kufundur آمده است که تعداد تاکسی های غیرمطابقت در ماه ژوئیه فقط 63 بود. اوزن آسکین ، وکیل این شرکت ، گفت که “از دعوی و منافع آن قاطعانه دفاع خواهد کرد”.

“ما از دادگاه می خواهیم شخص ثالثی را در این ادعا لحاظ کند. مراحل دادرسی در مراحل ابتدایی است و بنابراین ما نمی توانیم در این مرحله اظهار نظر بیشتری کنیم. “

سخنگوی Getir گفت: “Getir UK Limited می تواند تأیید کند که علیه” Enjoy Media Limited “به دلیل نقض قرارداد شکایت کرده است تا به موقع به نتیجه مثبت و منصفانه برسد.”

دیدگاهتان را بنویسید