Bougies – آنها چه کسانی هستند و چگونه آنها را تشخیص می دهید؟

Bougies به سادگی یک نام عامیانه برای بورژوازی است، کلمه فرانسوی برای طبقه متوسط. با این حال، این کلمه معنای متمایزتری به خود گرفته است، شبیه به معنای یاپی ها و بوبوها (بورژوازی بوهمیایی) دهه های قبل. بوژی ها صرفاً طبقه متوسط ​​نیستند، آنها مد روز، مجلل هستند و برخی می گویند در عادات خود ظاهری یا خودنمایی می کنند.

هیچ عادت یا خصیصه‌ای وجود ندارد که فرد را بوژی کند، اما تشخیص آن کار سختی نیست. بوژی ها معمولا در قسمت های باسن شهرها یا شهرهای هنری یا دانشگاهی زندگی می کنند. آنها چیزهای ظریف زندگی را دوست دارند و معمولاً در خط مقدم روندهای جدید در زمینه هایی مانند مد، غذاهای قومیتی و سبک های موسیقی هستند. خوب، ممکن است دقیق تر باشد که آنها سعی کنند در خط مقدم چنین جنبش هایی ظاهر شوند، زیرا در بیشتر موارد آنها به جای ایجاد روندهای جدید، از آنها پیروی می کنند. با این حال، وقتی چیزی جدید و عجیب و غریب در صحنه فرهنگی وجود دارد، می توانید مطمئن باشید که بوگی ها اولین کسانی هستند که آن را می خرند، حمایت می کنند و به رخ می کشند.

ممکن است استدلال شود که بوگی ها به سادگی یوپی هایی هستند که کمی بزرگتر شده اند و در یک نوع زندگی سنتی تر و خوب بورژوازی ساکن شده اند. در حالی که یوپی ها به دلیل مادی گرایی ناب خود بدنام بودند – فکر کنید شخصیت فراموش نشدنی مایکل داگلاس، گوردون گکو – بوگی ها تلاش می کنند تا تعادل مالی را با چیزهای دیگر مانند خانواده، هنر و معنویت برقرار کنند. می توان گفت که بوژی ها همه چیز را می خواهند – کیک خود را داشته باشند و آن را هم بخورند.

آیا بوژی ها را باید تحسین کرد، تحقیر کرد یا با اکراه پذیرفت؟ این بستگی به دیدگاه شما دارد. برای برخی، ایده‌آل داشتن یک شغل موفق، یک زندگی خانوادگی ایده‌آل و یک خانه فنگ شویی درست و با رایحه‌درمانی در منطقه‌ای تا حدودی حومه شهر اما نه کاملاً عاری از فرهنگ، سبک زندگی است که شکست دادن آن سخت است. از سوی دیگر، اگر شما یک آنارشیست هاردکور، یک رپر معتبر شهری یا بیت‌نیک سرسخت، هیپی یا پانک هستید (از یکی از آن دوره‌های مربوطه یا نه)، احتمالاً بوژی‌ها را انگل‌های متظاهر و تقلبی فرهنگی در پایین‌ترین درجه می‌دانید.

Bougies، مانند همه گروه های اجتماعی، در نهایت یک داستان است. آنها توسط نویسندگان (مثل این یکی) و جامعه شناسان برچسب زده شده و مورد بحث قرار می گیرند (اگرچه نمی دانم که آیا آنها هنوز هم بوژی ها را کشف کرده اند). نگاه کردن به اینکه چه چیزی باعث می‌شود انواع مختلف افراد به آن توجه کنند، می‌تواند سرگرم‌کننده و حتی آموزشی باشد، اما وقتی صحبت از آن به میان می‌آید، هیچ برچسبی نمی‌تواند واقعاً کسی را خلاصه کند – حداقل امیدواریم اینطور نباشد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر