۵۰ میلی متر باران در مرودشت


به گزارش خبرگزاری فارس از مرودشت، پیش بینی هوای شهرستان مرودشت محقق شد و در تاریخ مقرر بارندگی با همان شدت و سرعت بارید.

با اقدامات ستاد مدیریت بحران شهرستان با مدیریت فرماندار و تلاش هماهنگ اکثر دستگاه های اجرایی و دستگاه های خدمات رسان؛ تلاش شد ضمن هدایت آب های سطحی برای مردم مرودشت مشکلی پیش نیاید.

این در حالی است که با توجه به وسعت و جغرافیای شهر مرودشت، کار بر دوش کارکنان شهرداری بود و با وجود ۵۰ میلی متر باران در یک ساعت، نشان دادند که شایسته همدردی و خدمت واقعی به سبتی و مردم صبور و قدرشناس هستند. مرودشت.

ستاد مدیریت بحران شهرداری در خط مقدم جبهه حضور داشته و طی چند روز گذشته با توجه به هشدارهای هواشناسی با مردم شریف مرودشت دیدار و بر رفع موانع و موانع تاکید کرده است. با استفاده از همه وسایل و امکانات موجود و آماده استفاده، کاری کرد که دل مردم تکان نخورد و لحظه ای غمگین نشوند.

نکته اینجاست که از عزیزان انتظار می رود با توجه به هشدارهای هواشناسی در لحظه بارندگی و انسداد مسیل ها و زهکش ها صبور باشند و خادمان مجموعه شهرداری بر کل شهر اختیار دارند و تلاش می کنند. استقرار نیروی اجرایی خدماتی در تمام نقاط شهر. حل مشکل در اسرع وقت.

۱۳۷ شهرداری و ۱۲۵ سامانه آتش نشانی آماده پاسخگویی به شهروندان هستند.

در سال گذشته هر چند بارندگی در کشور و استان به ویژه شهرستان مرودشت بسیار کم بود و خسارات زیادی در بخش‌های مختلف به‌ویژه بخش کشاورزی وارد کرد و باعث نگرانی مردم شد، اما خداوند متعال تدبیر خود را ثابت کرد. بنده ای که تابستان در دلش دست پر نعمت خود را بر سر بندگانش بگشاید و با باران دلهایشان را شاد کند و اندوه را از چهره هایشان بزداید.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید