۵۰ درصد دانشجویان دانشگاه آزاد همدان از وام بهره مند می شوند


به گزارش خبرگزاری فارس از همدان به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان، محمدرضا کریمی پویا گفت: برای رفع مشکلات دانشجویان کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان، با تصمیم هیات مدیره این واحد دانشگاهی، توزیع و اعطای وام صندوق رفاه، مساعدت و همکاری لازم صورت خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه در سال ۱۴۰۰ بیش از ۴ هزار دانشجو از صندوق رفاه دانشگاه آزاد اسلامی واحد حمدان بهره مند شدند، افزود: ۳ هزار و ۲۷۰ دانشجو از منابع داخلی دانشگاه، ۳۶۰ دانشجو از منابع وام وزارت علوم و تحقیقات فناوری، ۳۵۲ هزار و ۳۳ دانشجو از محل وام ازدواج دریافت کردند. بانک های مهر ایران، رسلات و بانک ملی دریافت کردند

یکی از اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان گفت: ۷۵ میلیارد ریال از منابع داخلی (کوتاه مدت)، حدود ۱۰ میلیارد از منابع وزارت علوم، بیش از ۲۵ میلیارد ریال از محل منابع بانک مهر ایران، بیش از بیش از ۲ میلیارد از بانک رسالت، بیش از ۸ میلیارد از بانک ملی و بیش از ۶ میلیارد از ازدواج دانشجویی بدهی پرداخت شده است.

وی افزود: این واحد کمک های لازم را در زمینه پرداخت و تامین وام صندوق رفاه برای دانشجویان ورودی انجام می دهد تا دانشجویان دغدغه پرداخت شهریه خود را نداشته باشند.

انتهای پیام/۳۱۴۰/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید