۵ بهترین مارهای خانگی برای کلکسیونر آغازین

دریابید که کدام مار برای یک مبتدی بهترین حیوان خانگی است

آیا به خرید مار برای حیوان خانگی فکر می کنید؟ برای بسیاری از مردم مارها ترسناک هستند اما برای برخی دیگر از جالب ترین موجودات روی زمین هستند. اینها معمولاً جمع آوری مارها به عنوان حیوانات خانگی هستند. بسیاری از مردم دوست دارند یک مار برای حیوان خانگی داشته باشند اما اغلب نمی دانند کدام گونه از مارها برای آنها بهترین است. هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه چه نوع مار می تواند به عنوان اولین حیوان خانگی شما بهترین باشد، چندین چیز وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

مواردی که باید قبل از انتخاب یک مار حیوان خانگی در نظر گرفته شود این است که چقدر فضا برای نگهداری آنها وجود دارد، آیا قصد دارید آنها را مدیریت کنید، آیا در مورد عادات تغذیه آنها بداخلاق هستید، آیا قصد دارید بیش از یک مار داشته باشید و غیره. تعداد بیشتری وجود دارد اما شما این ایده را دریافت می کنید.

در اینجا ۵ مورد از بهترین مارها به عنوان حیوانات خانگی برای کلکسیونر اولیه وجود دارد. ترتیب خاصی ندارند. این ۵ مار تنها مارهایی نیستند که حیوانات خانگی خوبی می‌سازند و همه با آنها موافق نیستند، اما این به شما کمک می‌کند تا تحقیقات خود را شروع کنید تا تصمیم بگیرید کدام مار برای شما بهترین است.

مار ذرت

مار ذرت به عنوان یکی از بهترین مارهای خانگی برای یک مبتدی شناخته می شود. آنها نسبتا کوچک، ۳ تا ۵ فوت طول و بسیار مقاوم هستند. آنها اهل غذا خوردن نیستند و موش های یخ زده را می خورند که تغذیه آنها را بسیار آسان می کند. محفظه ها برای اسکان آنها لازم نیست خیلی پیچیده یا بزرگ باشند. این واقعیت که آنها سخت هستند و اشتباهات و رفتارهای خشن را تحمل می کنند، آنها را به حیوان خانگی خوبی برای کسی تبدیل می کند که ممکن است اطلاعات زیادی در مورد مراقبت از مار نداشته باشد.

توپ پایتون

این نوع مار عموما مطیع و دوستانه است. آنها خیلی بزرگ نمی شوند و آنها را انتخاب خوبی برای یک منطقه کوچک می کند. طول مارهای مار پیتون به طور متوسط ​​۳ تا ۵ فوت و نرها ۲ تا ۳ فوت است. مراقبت از آنها آسان است و اهمیتی برای رسیدگی به آنها ندارند. مار پیتون ها معمولاً از موش ها یا موش ها تغذیه می کنند و طعمه آنها را با منقبض کردن و خفه کردن می کشند، اما بهتر است به جای غذای زنده به آنها غذای منجمد داده شود. به زودی صاحبانی که در مورد غذا دادن به حیوانات زنده به مار پیتون های گلوله ای بداخلاق هستند، از این موضوع قدردانی خواهند کرد.

میان وعده های شیر

این مارها مخصوصاً برای مبتدیان خوب هستند زیرا فقط تا ۲ تا ۳ فوت رشد می کنند. یک ظرف ۱۰ تا ۲۰ گالن با رویه سیم ایمن (آنها هنرمندان فرار هستند) برای آنها به اندازه کافی بزرگ است. فقط مطمئن شوید که مکان هایی برای پنهان شدن آنها وجود دارد زیرا آنها نسبتاً خجالتی هستند. تغذیه مارهای شیری آسان است زیرا به غذای خاصی نیاز ندارند. در حالی که آنها غذای زنده را دوست دارند، بهتر است به آنها به موش های یخ زده غذا بدهید. مارهای شیری به راحتی می ترسند و اساساً تا زمانی که از دست گرفتن راحت نباشند روی شما مدفوع می کنند.

شاه مار

شاه مار یکی از بهترین مارهای حیوان خانگی برای کلکسیونرها به دلیل رنگ ها و طرح های مختلف است. آنها مطیع هستند و مراقبت از آنها آسان است. آنها بین ۲ تا ۴ فوت رشد می کنند بنابراین می توانند در قفسی کوچکتر از بسیاری از مارها زندگی کنند. در حیات وحش شاه مارها تقریباً هر موجود زنده ای را می خورند که کوچکتر از آنها باشد. آنها به خوردن مارهای سمی معروف هستند. مراقبت از این مارها بسیار آسان، سخت و غیر تهاجمی نسبت به انسان است. شاه مارها اهل خوردن نیستند و به راحتی موش ها یا موش های یخ زده را می خورند.

مارهای موش

اگرچه به اندازه برخی از مارهای دیگر شناخته شده نیست، مار موش نیز یک مار خانگی شروع کننده خوب است. طول آنها معمولاً به ۳ تا ۵ فوت می رسد. آنها سرسخت هستند و اهمیتی ندارند که حتی کودکان با آنها کار کنند. اگرچه آنها منقبض کننده هستند و غذای زنده را ترجیح می دهند، بهترین کار این است که به موش ها یا موش های یخ زده غذا بدهند تا خطر گاز گرفتن توسط حیوان خوراکی به حداقل برسد. آنها در زمستان در طبیعت به خواب زمستانی می روند و ممکن است در این زمان از سال غذا خوردن را ترک کنند. در بهار آنها به حالت عادی باز خواهند گشت. با گذشت زمان ممکن است این چرخه را ترک کنند. آنها بدون مشکل در حبس زاد و ولد می کنند و پرورش خانواده مارها را بدون مشکل می کند.

مهم نیست که صاحب یک حیوان خانگی مبتدی چه نوع ماری را انتخاب کند، توجه جدی در مورد مسکن و تغذیه حیوان خانگی مار جدید حیاتی خواهد بود. انجام تحقیقات زیادی در مورد انواع مختلف مارها و اینکه کدامیک برای مبتدیان بهترین هستند، می تواند به صاحبان احتمالی کمک کند تا تصمیم بگیرند کدام نوع مار برای آنها بهترین حیوان خانگی خواهد بود. در حالی که مارهای ذکر شده در بالا همگی مطیع، نسبتاً سخت و قابل کنترل هستند، ممکن است برخی از صفات کمتر شناخته شده وجود داشته باشد که باعث شود شما یکی را بر دیگری انتخاب کنید. صحبت با صاحبان مارهایی که در نظر دارید ایده خوبی است. مارها مدت زیادی زندگی می کنند، بنابراین باید حیوان خانگی خود را با دقت انتخاب کنید تا در سال های طولانی که با هم هستید، هر دو خوشحال باشید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر