۳ هزار و ۷۲۵ نیروی شهرداری تهران در راهپیمایی اربان خدمت می کنند – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، حسین نظری از زحمات نیروهای خادم الحسین (ع) تقدیر کرد.آ) ارائه خدمات شبانه روزی در مرز ایران و عراق در ایام اربین حسینی.آ) وی گفت: امسال به دلیل افزایش گرما و شیوع ویروس کرونا موکب عربین دو سال وقفه داشت که با عنایت خداوند متعال و تلاش کارکنان شهرداری تهران خدمات ارزنده ای ارائه شد.

معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران افزود: سه هزار و ۷۲۵ نیرو از محدوده شهرداری تهران اعزام شدند و تلاش آنها برای رفتن و ربودن و پاکی مسیرهای منتهی به کربلا و نجف و بیش از ۹ میلیون مترمربع مناطق مرزی ایران و عراق قابل تقدیر است.

وی با بیان اینکه ۱۵۱ آتش نشان توسط شهرداری تهران به عنوان اکیپ مجهز برای خدمت رسانی به پیاده روی عربن اعزام شدند، افزود: ایستگاه های ۲۲ هزار نفری، راه اندازی هزار و ۶۳۵ آبنمای بهداشتی، استقرار یک هزار و ۶۱۰ سطل زباله. ۲۷۶۰۰۰۰۲۰۵ تن میوه، ۵۶۳۰۰۰ بسته فرهنگی، ۳ میلیون آب معدنی و شربت و ۱۴۰ گاری برای سلامتی زائران عرب ارسال شده است.

نذری با بیان اینکه مدیریت شهری موظف به خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی است.آ) وی می داند، گفت: این مراسم با حمایت و همکاری معاونت های اجتماعی و فرهنگی، خدمات شهری و محیط زیست، ترافیک و حمل و نقل، موسسات زیباسازی، مراکز ارتباطی و امور بین الملل برگزار شد. بین المللی و منطقه ۲۲ گنه تکمیل شد و تمامی همکاران شهرداری تهران با وجود شرایط جوی هیچ کمکی نکردند که جای تشکر دارد.