۳ دلیل برای ادامه روند صعودی ریپل تا پایان سال ۲۰۲۲


در حالی که شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه ریپل به مراحل پایانی خود نزدیک می شود، اعتماد معامله گران به پیروزی قانونی این شرکت باعث افزایش قابل توجه توکن ریپل در ماه گذشته شده است. علاوه بر این، بسیاری از شاخص‌های فنی روی زنجیره (روی زنجیره) اکنون نشان می‌دهند که ریپل ممکن است تا اوایل سال ۲۰۲۳ به روند صعودی خود ادامه دهد.

به گزارش کوین تلگراف، ۳۰ روز پس از اینکه هر دو طرف پرونده به دنبال تصمیم فوری در مورد اینکه آیا فروش ریپل قوانین اوراق بهادار ایالات متحده را نقض می کند یا خیر، قیمت ارز دیجیتال ۲۵ درصد افزایش یافت. برای مقایسه، ارزش بیت کوین و اتریوم در این مدت ۴ و ۱۱ درصد کاهش یافته است.

نمودار روزانه قیمت ریپل در مقایسه با بیت کوین و اتریوم.

الگوی پرچم مثلث صعودی

نمادهای گاو نر الگوهای نموداری هستند که به سمت بالا ادامه می یابند و پس از یک حرکت صعودی قوی با تثبیت قیمت در محدوده مثلثی شکل شکل می گیرند. به عبارت دیگر، در این الگو پس از شکستن مقاومت (ضلع بالای مثلث)، قیمت در طول روند صعودی قبلی خود به جلو حرکت می کند.

همانطور که در نمودار زیر مشاهده می کنید، یک الگوی پرچم مثلث صعودی را می توان در نمودار قیمت روزانه ریپل از اواخر سپتامبر (اوایل اکتبر) مشاهده کرد. در همین حال، قیمت دو بار تلاش کرد تا از خط مقاومت پرچم عبور کند که البته موفق نشد و اکنون در روزهای آینده منتظر شکست صعودی هستیم.

الگوی پرچم مثلث صعودی بر روی نمودار روزانه قیمت.

از نظر تئوری، شکست الگوی پرچم مثلث صعودی، قیمت را با مقدار (طولانی) روند صعودی قبلی افزایش می‌دهد. در نتیجه، عبور از این خط مقاومت می تواند قیمت ریپل را به ۰.۶۳ دلار در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۲ برساند. این به معنای افزایش ۳۵ درصدی قیمت این ارز دیجیتال است.

تجمع عظیم ریپل

در کنار تحلیل تکنیکال، چنین آماری نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران در حال افزایش قیمت هستند.

طبق داده‌های Sentiment، میانگین سنی Ripple Coins یا میانگین سنی تمام توکن‌ها در بلاک چین که بر اساس قیمت خرید اندازه‌گیری می‌شود، از سپتامبر افزایش یافته است. از نظر تئوری، این شاخص نشان می دهد که سرمایه گذاران ریپل به طور مداوم توکن های خود را نگه داشته اند.

نموداری از میانگین طول عمر سکه های ریپل (قرمز) در مقابل قیمت (سبز).

علاوه بر این، برداشت میلیون‌ها دلار از Bitstamp، Bitso و سایر صرافی‌های ارز دیجیتال توسط ریپل، که Whale Alert اعلام کرد، باعث کاهش عرضه توکن‌هایی می‌شود که احتمالاً فروخته می‌شوند.

از ۱۴ اکتبر (۲۲ اکتبر)، سرمایه گذاران در مجموع ۱۲۶ میلیون دلار از صرافی های ریپل به کیف پول های ناشناس منتقل کرده اند. در مقابل، تنها ۷۹.۹۹ میلیون دلار ریپل در این مدت به صرافی ها واریز شده است.

آیا رپیل در پرونده حقوقی پیروز خواهد شد؟

احتمال پیروزی قانونی ریپل در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، دیدگاه صعودی تحلیلگران را در مورد ریپل در چند ماه گذشته تقویت کرده است.

یکی از اسناد کلیدی ریپل سخنرانی ویلیام هینمن، مدیر سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در اجلاس یاهو فاینانس همه بازارها در سال ۲۰۱۸ بود. هینمن در این اجلاس گفت که اتریوم با وجود برگزاری دور پیشنهاد اولیه (ICO) برای جمع آوری سرمایه، یک امنیت نیست.

دفاع ریپل این است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار باید با توکن “XRP” مانند اتریوم رفتار کند. بسیاری بر این باورند که این استدلال پیروزی را برای شرکت تضمین می کند.

به عنوان مثال، یکی از نویسندگان The Digital Trend، به دنبال پلتفرم آلفا، گفت:

اخباری مبنی بر رد اعتراض دادگاه کمیسیون بورس و اوراق بهادار به افشای اسناد بیشتر مربوط به سخنرانی هینمن در سال ۲۰۱۸ منجر به جهش در رالی در ۳۰ سپتامبر (۸ اکتبر) شد و باعث افزایش ۱۲ درصدی ارز دیجیتال شد. در طی ۲۴ ساعت. این افزایش قیمت پس از استماع ممکن است فقط نمونه‌ای از اتفاقاتی باشد که در صورت پیروزی ریپل در این پرونده رخ خواهد داد.

برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، پیش بینی کرده است که این موضوع در نیمه اول سال ۲۰۲۳ حل خواهد شد. با این حال، او اعتراف کرد که پیش بینی نتیجه نهایی این پرونده دشوار است.

۳ دلیل برای ادامه روند صعودی ریپل تا پایان سال ۲۰۲۲

در مورد آن بیشتر بخوانید

  • قیمت ریپل پس از پیروزی در دادگاه کمیسیون بورس آمریکا احتمالاً ۵۰ درصد افزایش می یابد
  • تحلیل قیمت موج; افزایش ۶۰ درصدی در یک هفته / هنوز ۹۰ درصد زیر اوج است
  • قیمت XRP برای یک انفجار آماده است
  • صرافی آمریکایی Bitstamp ریپل را از لیست خود حذف کرد
  • افزایش ۵۰ درصدی قیمت Stellar رقیب ریپل

منبع

میانگین امتیاز ۵ از ۵

از کل ۱ رای

لینک کوتاه: https://pulbank.ir/?p=307150