۱۲ نشانه که نشان می دهد ممکن است با یک فرد ناشناس قرار ملاقات داشته باشید!

حتی یک لحظه تصور نکنید که تعریف کلمه بوم منحصر به کسی است که برای غذا یا پول گدایی می کند یا افرادی که کثیف و بی خانمان هستند. بدجنس ها به هر شکلی می آیند. بسیاری از آنها بسیار خوش لباس هستند، بسیار خوش تیپ هستند، تندترین موهایشان را دارند، بوی خوبی دارند و به اندازه کافی باهوش هستند که بازی های زیادی را با خود به همراه داشته باشند تا شما را با آنها بازی کنند. فریب جذابیت، ظاهر خوب یا کاریزمای آنها را نخورید. افراد بدجنس دوست دارند اهداف خود را با دقت انتخاب کنند. آنها عمداً افراد تنها، آسیب پذیر، سرکوب شده عاطفی و گرسنگی جنسی را شکار می کنند. ادم‌های بدجنس اغلب نشانه‌هایی از رفتار بازنده خود را نشان می‌دهند. ممکن است با چند نفر قرار داشته باشید، یا ممکن است در حال حاضر با یکی قرار داشته باشید و آن را ندانید.

در زیر ۱۲ علامت وجود دارد که به شما کمک می کند تشخیص دهید که آیا با یکی از این خونخواران انگلی قرار ملاقات دارید یا نه:

 • فرم های پیوست سریع – افراد بداخلاق معمولاً روابط بسیار سطحی دارند و این می تواند باعث شود که زنان تحت تأثیر اشتیاق آنها برای گفتن اینکه شما را دوست دارند و صحبت در مورد ازدواج و تعهد می کنند. گول نخور. این همه بازی است. ادم واقعا متعهد نیست این نوع صحبت‌ها عمداً انجام می‌شود تا شما را در سردرگمی قرار دهد، زیرا شما را دقیقاً در جایی که آنها می‌خواهند قرار می‌دهد – در هر تماس آنها.
 • پول قرض می کند – با چند دلار شروع می شود و قول می دهد به شما بازپرداخت کند. خیلی زود وام گرفتن تبدیل به عادت می شود و شما هرگز پولی را در ازای آن نمی بینید. اسکیت های ارزان قیمت بد هستند. رایگان بارها بدتر هستند. شما می دانید که او می تواند کمک کند، اما او خودخواه است و احساس حق و حقوقی غیرعادی دارد. او یک آدم ادم است!
 • مدام بهانه می آورد – بازنده ها بهانه می آورند، برنده ها همه چیز را رقم می زنند. اگر دائماً بهانه‌ای پشت سر می‌دهد که چرا نمی‌تواند شاغل بماند، در مدرسه نیست، پول ندارد، بدخلقی دارد یا چرا وقتی شما از تسلیم شدن به نیازهایش امتناع می‌کنید، خشن می‌شود. او یک آدم ادم است!
 • با مادر، عمه، مادربزرگ، بهترین دوست و غیره زندگی می کند. – این لزوماً برای بعضی ها یک معامله شکن نیست، اما قطعاً چیزی است که ارزش بررسی دارد. رکود اقتصادی شخصی معمولاً موقتی است، نه دائمی. اگر او یک “اتاق” زیرزمین کاملاً تنظیم شده است که در آن علایق شخصی خود مانند موسیقی، رایانه، پورن، وزنه برداری را دنبال می کند. آره، این یارو خانه درست کرده است. او به این زودی راه به جایی نخواهد برد، مگر اینکه خانه شما باشد تا با شما زندگی کند. او یک آدم ادم است!
 • دکمه هراس را در نشانه جدایی می زنید – افراد بدخواه از این فکر که شما آنها را قطع می کنید وحشت می کنند – مگر اینکه این ایده آنها باشد – و سپس مانند یک سنگ داغ به زمین می افتید. آنها شکسته می شوند و گریه می کنند، التماس می کنند، قول تغییر می دهند، هدیه می دهند، حتی تهدید به خودکشی می کنند. این همه بازی برای بازی کردن بر روی احساسات شما است، و برای پرتاب کردن شما به یک سفر احساس گناه انجام می شود که در آن شما را به سمت بسیاری از ((سابق. سرزنش کردن خود، احساسی که شما مشکل هستند و غیره)
 • کنترل پارانوئید – افراد بداخلاق می توانند بسیار کنترل کننده باشند که به احساس بی کفایتی آنها مربوط می شود. آنها شما را تشویق می کنند که سرگرمی ها، علایق و مشارکت خود را با دیگران، حتی دوستان و خانواده خود کنار بگذارید. ایده پشت این کار این است که شما را از انجام هر کاری غیر از درگیر شدن در فعالیت هایی که کاملاً کنترل می کنند، باز دارد.
 • اگر او یک پدر مرده است – این خود توضیحی است. تصور نکنید که اگر برای او یک بچه داشته باشید، او با او فرق خواهد کرد.
 • اگر او از الکل و مواد مخدر سوء استفاده می کند – او یک آدم بدجنس است!
 • روزهای خود را صرف پیامک، فیس بوک، بازی های ویدیویی، خوردن و خوابیدن می کند – او یک آدم ادم است! مردان واقعی افراد سازنده ای هستند. آنها نه تنها برای شما بلکه برای خودشان به هر نحوی که بتوانند مفید خواهند بود.
 • مدام درخواست قرض گرفتن خودروی خود را دارید – اون یه آدم ادم!
 • اگر هر کاری که انجام می دهید هرگز کافی نیست! او یک آدم ادم است.
 • در وضعیت دائمی درام زندگی می کند – سابقه کیفری، اعتبار بد، گریه شکسته، برای همه چیز داستان دارد، غیرمسئولانه است و همیشه بدون دلیل دروغ می گوید. او یک آدم ادم است!

اینها فقط چند علامت هشدار دهنده هستند که به شما ایده می‌دهند که چگونه یک ادم را شناسایی کنید و چگونه رفتار بازنده آنها را تشخیص دهید. حشرات مانند انگل یا حتی بدترین عفونت قارچی هستند. اگر از خود در برابر آنها محافظت نکنید، آنها ظاهر می شوند و تسلط پیدا می کنند. من برخی از قوی‌ترین، مستقل‌ترین و خودکفاترین زنان را تماشا کرده‌ام که قربانی ظاهر زیبا و آلت تناسلی بزرگ می‌شوند، اما با یک جیب خالی، قلبی شکسته و هزاران بار عاطفی مواجه می‌شوند.

هرگز به خود اجازه ندهید آنقدر در دام احساسات خود قرار بگیرید که احساس کنید نمی توانید از چنین رابطه ای خارج شوید. همه ما وقتی می ترسیم نتوانیم تجارب خود را کنترل کنیم، ناگزیر به خود شک و تردید روی می آوریم. لطفاً بدانید که وظیفه شما اصلاح، اصلاح، معالجه، تغییر، یا پاکسازی کسی نیست.

بهترین نوع کریپتونیت در برابر ضایعات، تعیین برخی استانداردها است. استانداردهای شما به شما کمک می کند تا ارزش خود را تشخیص دهید و پایبندی به آنها به شما کمک می کند تا به هر قیمتی از انواع بازنده ها دوری کنید. شادی خود را برای کسی به خطر نیندازید. اگر خواستگاری بالقوه هر یک از علائم بالا را نشان می دهد – آنها را به عنوان پرچم های قرمز غول پیکر در نظر بگیرید و تا جایی که می توانید فرار کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر