رژیم لاغری سریع

۳۰۰ سفر و دیدار با ۱۵۰۰ امام محله و روستا در ماه رمضان صورت گرفت – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانحجت الاسلام جعفری مسئول دفتر راهیاری بنیاد هدایت در گفتگو با خبرنگار مهر، به برنامه‌های بنیاد هدایت در ماه مبارک رمضان اشاره و اظهار داشت: در این ماه با هدف ارتقا امامان برنامه‌های مختلفی به اجرا درآمد.

مسئول دفتر راهیاری بنیاد هدایت خاطرنشان کرد: در ماه مبارک رمضان امسال عملیاتی طراحی شد که در این عملیات راهیاران منطقه‌ای و استانی بنیاد هدایت به ۳۰۰ شهرستان در مناطق مختلف کشور سفر کردند. این سفرها با هدف ارتقا شبکه امامت در مسیر جهاد تبیین، هم افزایی امامان از طریق جمع آوری کلیپ‌های تجربه نگاری و به اشتراک گذاشتن آنها و بازدید میدانی از امامان صورت گرفت.

وی اضافه کرد: در این سفرها راهیاران با ۱۵۰۰ امام به طور مستقیم دیدار کردند و از نزدیک در جریان فعالیت‌های آنها قرار گرفتند.

حجت الاسلام جعفری بیان کرد: یکی از اهداف مهمی که در این سفرها دنبال می‌شد گفت و گوی رو در رو با امامان و آشنایی با نقاط قوت و ضعف هر امام بود و در حین گفت و گوها راهیاران تلاش می‌کردند با توجه به تجربیات و مهارت‌هایی که کسب کرده اند در صورت لزوم امامان را راهنمایی کنند و عملکرد آنها را تا حد امکان بهبود ببخشند.

وی در پایان گفت: در این سفرها بیش از ۵۰۰ کلیپ از تجربیات موفق امامان تهیه و تولید شد که به زودی در سایت تجربه نگاری بنیاد هدایت بارگزاری خواهد شد.