رژیم لاغری سریع

۱۱تن ماکارونی و برنج احتکار در تکاب کشف شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانسردار رحیم جهانبخش در گفتگو با خبرنگار مهر در تشریح جزئیات این خبر اظهارکرد: در پی کسب خبری مبنی بر دپو و نگهداری مقادیر قابل توجهی اقلام اساسی توسط شخصی به هویت معلوم در یک باب انباری در شهرستان تکاب، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: مأموران انتظامی شهرستان با انجام تحقیقات اولیه موفق به شناسایی محل دپوی کالاهای اساسی شده و با هماهنگی مرجع قضائی طی یک عملیات غافلگیرانه، در بازرسی از انبار شناسایی شده، ۴ تن ماکارونی و ۷ تن برنج ایرانی که به صورت غیر مجاز دپو شده بودند، را کشف کردند.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی در ادامه با اشاره به اینکه برابر اعلام کارشناسان مربوطه ارزش اقلام کشف شده بیش از ۵ ریال برآورد شده است، افزود: در این راستا یک متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

سردار جهانبخش از شهروندان خواست که در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیرمجاز در قالب احتکار کالا و یا تهیه و توزیع کالاهای قاچاق توسط افراد سودجو، موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.