یک مقیاس هوشمند برای اندازه گیری تغییرات در سبک زندگی شما

“مردم امروزی چنین خودشیفته ای هستند!” چند بار اخیراً آن جمله کوچک دوستانه را شنیده اید؟ و بله، برنامه های تلویزیونی، به ویژه آنهایی که در مورد موضوعات تغذیه بحث می کنند، و حتی ناهار با همکارانتان مهم هستند. به نظر می رسد این روزها روند جدیدی وجود دارد: اگر رژیم دارید و خدای ناکرده مرتکب اشتباهی شده اید که آن را در انظار عمومی اعتراف می کنید، به طور خودکار با انگی مواجه می شوید که هدف آن این است که به دنیا بفهمانید که شما یک فرد کم عمق هستید. ، خودخواه خودسر. به عبارتی خودشیفته!

اختلال شخصیت خودشیفته یک واقعیت پزشکی است و هیچ کس با آن بحث نخواهد کرد. به گفته روانشناسان، این وضعیتی است که با احساس بزرگی از خود، نیاز به تحسین، درگیر شدن شدید با خود و عدم همدلی با دیگران مشخص می شود. افراد مبتلا به این اختلال معمولا متکبر و خودباور هستند. غیرعادی نیست که افراد موفق خودشیفته در نظر گرفته شوند. با این حال، متخصصان می گویند، اختلال شخصیت خودشیفته تنها زمانی تشخیص داده می شود که رفتار مشخصه پایدار باشد و ناراحت کننده شود.

اما، اجازه دهید همه چیز را روشن کنیم: تلاش برای به نظر رسیدن بهترین ظاهر، و مراقبت از بدن و به خصوص سلامتی، شما را به یک خودشیفته تبدیل نمی کند. تمام تلاش خود را برای یافتن یک انعکاس قابل قبول در آینه حمام کاملاً طبیعی است و مطمئناً نشانه ای از هیچ نوع اختلال شخصیتی نیست.

یکی از بزرگترین مشکلات زیبایی شناختی که انسان امروزی با آن مواجه است وزن بدن است. به خصوص در زنان شایع است (ممنونم، مدل های لاغر!) اما مردان نیز با این مشکل بیگانه نیستند. در تلاش برای رفع اضافه وزن، افراد با اتخاذ راه حل های افراطی مرتکب اشتباهات زیادی می شوند. طیف گسترده ای از این راه حل های اشتباه وجود دارد و از گرسنگی کشیدن تا خوردن سوپ کلم معروف متفاوت است. این اقدامات تنها پس از پایان رژیم کوتاه مدت به افزایش وزن کمک می کند (تجربه به ما آموخته است که یخچال اولین توقف در هنگام فرار از این محدودیت ها است).

اولین قدم، پس از تصمیم گیری برای ایجاد چنین تغییری در سبک زندگی، مشورت با یک متخصص تغذیه است. شما نمی توانید شکست بخورید. به همان اندازه مهم، یک ترازوی حمام خوب بخرید. ممکن است آنچه را که بار اول به شما می گوید دوست نداشته باشید، اما امروزه ابزارهای واقعا هوشمندی وجود دارند که با محاسبه IBM شما بسیار مفید خواهند بود، این ابزار دارای نشانگر چربی، نشانگر عضلات و حتی نشانگر آب است. با چنین اسباب بازی در حمام خود می توانید پیشرفت خود را دنبال کنید و این واقعیت که آنها اعداد ۴-۱۰ وزنه آخر را به خاطر می سپارند به شما انگیزه می دهد تا ادامه دهید. و به همین ترتیب… تا زمانی که از آنچه آینه (و ترازو) به شما نشان می دهد خوشتان بیاید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر