یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب به رسمیت شناختن دانشگاه ها و ملت ایران بود – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، سال تحصیلی جدید دانشگاه امام حسین (ع) با حضور دانشجویان این دانشگاه آغاز شد. حجت الاسلام املی، دبیر شورای انقلاب فرهنگی. سردار حسنی رئیس دانشگاه آهنگر دکتر حجت الاسلام پاکیزه نماینده ولی حقوقدان دانشگاه و سایر افسران بازداشت شدند.

سردار در این مراسم محمدرضا حسنی آهنگر رئیس این دانشگاه گفت: مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی تأسیس دانشگاه ها، مراکز علمی و هویت ملت ایران بود. که بتوانیم کارهای بزرگ انجام دهیم. اما ابتدا دانشگاه ها و مراکز علمی باید مشکلات و وظایف خود را بشناسند تا بتوانند در ماموریت و کار محوله ایفای نقش کنند.

وی به هدف بزرگ ائمه انقلاب که حاکمیت اسلام بر جهان است اشاره کرد و افزود: دستیابی به این نوع جامعه که هدف متعالی انقلاب اسلامی است با ایجاد یک نوین اسلامی محقق می شود. . تمدن جامعه ای که در آن علم، ثروت، اعتبار، اقتدار، مقابله با نظام مسلط و دفاع از حقوق مستضعفان به تصویر کشیده می شود.

حسنی آهنگر به نقش دانشگاه امام حسین (ع) در تحقق تمدن نوین اسلامی پرداخت و گفت: فرامین و خواسته های ائمه انقلاب اسلامی باید از طریق دانشگاه ها اجرا شود که این پدیده تحول علمی و علمی است. تعالی معنوی برای رسیدن به سطح اسلامی دانشگاه.

وی افزود: دانشگاه انقلاب اسلامی تراز، قلب تپنده Y تمدن جدید اسلامی و برای رسیدن به ملت ایران است چهلمین سالگرد دوم، انقلاب نیاز به نقشه راهی دارد که بیانیه باشد Y گام دوم انقلاب اسلامی، طرح جهانی سازی این انقلاب است و توصیه اول مقام معظم رهبری در این بیانیه موضوع علم و پژوهش است و در اینجا باز هم نقش دانشگاه ها، مراکز علمی و حوزه های علمیه برجسته می شود.

رئیس دانشگاه امام حسین (ع) افزود: هر تمدنی که قرار است ظهور کند دو وظیفه اساسی دارد: ۱- سرمایه انسانی و تربیت انسان. نجیب ۲- تولید ایده، دانش و فناوری که بتواند ما را در حل مشکلات انقلاب اسلامی یاری دهد. بنابراین دانشگاه تراج اسلام می تواند افرادی را تربیت کند که مدیر و مدیر باشند Y تبدیل شدن به یک جامعه و تربیت دانشمندانی که بتوانند ایده ها و نظریه ها را خلق کنند و فناوری های نرم و سخت را ایجاد کنند.

وی به نکته مهمی اشاره کرد و گفت: ابتدا باید موانعی را که دشمن بر سر راه ما قرار می دهد، برداریم آمار و موقعیت دشمن را بشناسید و نقشه های آنها برای ایجاد این موانع را بشناسید حذف و دفع آنها، برنامه ها کم اهمیت انجام دادن و از اول انقلاب این زخم ها را داشتیم و با موانع زیادی از جمله قیام نقاب، ۸ سال دفاع مقدس مواجه بودیم. Y آشوب های دانشگاهی، فتنه ۸۸، اغتشاشات بنزین سال ۹۸ و اغتشاشات اخیر را پشت سر گذاشتیم و شهدای زیادی از جمله ۱۷ هزار شهید تقدیم انقلاب کردیم.

حسنی آهنگر افزود: همه این موانع اردوگاه دشمن برنامه است کم اهمیت تا ایران قدرتمند و نمونه و پرچمدار جبهه حق جامعه متمدن و متمدن ایجاد نشود. اما هرگاه بر این موانع غلبه کنیم، همراه با کسب آمادگی لازم، قوی و ضعیف تر می شویم من ما هم بیشتر می فهمیم.

سردار حسنی آهنگر در باره اغتشاشات اخیر که دشمن با جنگی هماهنگ، همه جانبه و هوشمندانه آغاز کرده است، گفت: با این کار. حالا که دشمنان با کمک همه Y رسانه های جهان، سرمایه داران و صهیونیست ها، مرتجعین و معاندین و پیاده نظام داخلی وارد صحنه شده اند و به حول و قوه الهی این نقشه دشمن را شکست خواهیم داد.

سردار حسنی آهنگر در پایان گفت: مهمترین برنامه و نقشه دشمن در دانشگاه ها دو است چیز است اولین حذف و پوشاندن هویت انقلاب اسلامی و ثانیاً آرمان سازی و از این انقلاب نکته شروع کنید انقلاب حضرت حجتAj) نباید از آرمان ها غافل شویم پر فشار انجام دادن در آینده و در مسیرمان مطمئناً با موانع بزرگی روبرو خواهیم شد خیلی مهم این اتفاق خواهد افتاد، اما از آنجایی که آرمان و رسالت ما بسیار بزرگ و ارزشمند است، باید همیشه آماده باشیم.