یکی از مهمترین ابعاد قیام امام حسین (ع) امر به معروف و نهی از منکر بود – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام جعفر رحیمی در خطبه نماز جمعه با اشاره به فرا رسیدن ماه محرم و دهه احیای امر به معروف و نهی از منکر گفت: امام حسین(ع) قیام کردند. قیامی چند وجهی و جنبشی با تاریخ پیچیده. و ابعاد و اسباب زیادی دارد، یکی از مهم ترین عوامل و عوامل این قیام، مسئله مهم و تأثیرگذار امر به معروف و نهی از منکر است.

وی افزود: امر به معروف و نهی از منکر یکی از عوامل هستی و پایداری نظام اسلامی است و یک وظیفه همگانی و همگانی است، اما متاسفانه امروز مورد غفلت و بی تفاوتی قرار گرفته است، در صورتی که واقعیت مشکل همین است. و اگر معنا و مفهوم واقعی برای جامعه تبیین شود، قطعاً جامعه به سمت جامعه ای سالم و ایده آل خواهد رفت.

امام جمعه ساوه فرمودند: در جنگ دفاع مقدس، آنچه رزمندگان را جان می‌بخشد و خون غیرت را می‌جوشاند، یاد امام حسین (ع) بود و این غیرت پارسا، جنگ را هدایت می‌کرد.

حجت الاسلام رحیمی با اشاره به هفدهمین سالگرد شهادت خبرنگار انقلابی شهید صارمی گفت: خبرنگاران پیشروان جبهه معرفت برای مقاومت و مقابله با تهدیدات نیروهای خودخواه هستند و از آنها به عنوان روشن بین و صادق یاد می شود. زبان

وی با اشاره به اینکه خبرنگاران، رسانه ها و هنرمندان نباید نسبت به مواضع انقلاب اسلامی جانبداری کنند، افزود: رسانه ها باید نسبت به مسائل و مبانی انقلاب حساس باشند و خط قرمز آنها اصول مکتب امام باشد. و مقام معظم رهبری

امام جمعه ساوه با قدردانی و تشکر از زحمات خبرنگاران انقلابی مهربان و پرتلاش که تلاش می کنند و بی چشم داشت گفت: از نقش این رسانه در بصیرت افزایی قدردانی و قدردانی می کنیم به ویژه در این برهه حساس پشتیبان مسئولین در این امر هستیم. ما این عزیزان را می خواهیم.

وی افزود: عملکرد فضای مجازی رسانه ملی استان مرکزی، مهر، فارس، ایسنا، ایرنا، ایکنا، رسا و مطبوعات محلی در شهرستان ساوه قابل تقدیر است.