گفتگوی رابرت پولی همراه خود وزیر خارجه عربستان کسب اطلاعات در مورد مذاکرات وین


به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری فارس، رابرت مالی، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران همراه خود فیصل بن فرحان، وزیر امور خارجه عربستان سعودی در خصوص لغو تحریم ها در وین دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری مناسب عربستان سعودی، این دیدار در محیط اجلاس دوحه برگزار شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ طرف کسب اطلاعات در مورد همکاری های دوجانبه با توجه به این سیستم هسته ای ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این بدتر کردن امتحان شده ها برای “مقابله همراه خود نقض هماهنگی های در سراسر جهان توسط ایران” گفتگو کردند.

مقامات آمریکا به مدیریت جو بایدن صدها گفتن کرده است کدام ممکن است رژیم صهیونیستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشورهای محیط خلیج فارس را در جریان امتحان شده های آنها برای یادآور هماهنگی هسته ای برجام قرار خواهد داد.

هفته‌ها پیش، طرف‌های مذاکره‌کننده در وین اجتناب کرده اند توقف مذاکرات وین کسب اطلاعات در مورد برگام را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازگشت هیئت‌های مذاکره‌کننده به پایتخت‌های شخصی برای رایزنی خبر دادند. جوزپ بورل، در کنترل پوشش خارجی اتحادیه اروپا، اظهار داشت کدام ممکن است مذاکرات {به دلیل} “عناصر خارجی” متوقف شده است.

بورل اجتناب کرده اند اظهار تذکر با توجه به «عناصر خارجی» خودداری کرد، با این حال ایران اظهار داشت کدام ممکن است برخی اجتناب کرده اند درخواست شده است های جدید آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی اقدامات، شبیه توقیف نفتکش ایرانی، مذاکرات را پیچیده کرده است. طرف های غربی مدعی شدند کدام ممکن است تقاضا روسیه برای ضمانت اجتناب کرده اند روابط همراه خود ایران به تعویق افتاده است.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، پس اجتناب کرده اند خروج اجتناب کرده اند برجام، علاوه بر این بازگرداندن تحریم های افتادگی شده بر مقدمه این هماهنگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعمال تحریم های جدید علیه پوشش های تحریک آمیز شبیه ترور قاسم سلیمانی، فرمانده سابق سپاه قدس، پوشش «فشار حداکثری» را نیز در پیش گرفت. سپاه پاسداران چرخید.

تئوری ترامپ این بود کدام ممکن است این پوشش ها قابل انجام است جمهوری اسلامی ایران را مجبور به مذاکره برای هماهنگی جدید در مقابل برجام تنبل. او در ۲۰ ژانویه ۲۰۲۱ استعفا داد کدام ممکن است نتوانست به این هدف کف دست یابد. ترامپ {به دلیل} نداشتن تکنیک در قبال ایران، بدتر کردن فشار ها همراه خود این ملت را انتخاب کنید و انتخاب کنید جدایی آمریکا اجتناب کرده اند متحدانش به طور فشرده توسط منتقدانش مورد انتقاد قرار گرفته است.

عالی سال پس اجتناب کرده اند خروج آمریکا اجتناب کرده اند برجام، جمهوری اسلامی ایران به تمام تعهدات شخصی {در این} هماهنگی حرکت کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به کشورهای اتحادیه اروپا کدام ممکن است قول جبران آثار خروج واشنگتن را داده بودند، فرصتی برای حرکت به این هماهنگی داده است. وعده.

عالی سال پس اجتناب کرده اند خروج آمریکا اجتناب کرده اند برگام، تهران گفتن کرد همراه خود ملاحظه به اینکه کشورهای اتحادیه اروپا به وعده های شخصی حرکت نکرده اند، در تعدادی از مرحله اجتناب کرده اند تعهدات شخصی در برجام می کاهد. تعهدات ایران بر مقدمه مفاد هماهنگی هسته ای برجام کاهش یافته است است.

آن تمام شده است…
این را برای صفحه اول توصیه دهید