گزیده ای از سخنان مدیران در مراسم افتتاحیه چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ و بسته بندی در شهر آفتاب + فیلم بازدید


پول بانکی: مراسم افتتاحیه چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ، بسته بندی و فرآوری تهران توسط شرکت برساز ایونت پارس پیش از ظهر امروز سه شنبه ۸ شهریور ۱۴۰۱ با حضور یاسر احمدوند معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی منا برگزار شد. ابوفرخ، مدیرکل دفتر صنایع سلولزی. و وزارت صمت، عباس تقدی نژاد، مدیرعامل مجتمع نمایشگاهی شهر آفتاب، حامد ایرانی، مدیرعامل شرکت برساز، «برگزارکننده نمایشگاه»، مکی، معاون وزیر صنعت و معدن عراق، شیخ مصطفی عبدالرحمن، رئیس صادرکنندگان چاپ اقلیم کردستان و انجمن واردکنندگان، شرکت‌های داخلی و جمعی از فعالان صنعت چاپ کشور و اصحاب رسانه در محل نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب برگزار شد.

حامد ایرانی، مدیرعامل شرکت برگزاری نمایشگاه

با برگزاری این نمایشگاه سعی داریم در چرخه اقتصاد نقش آفرینی کنیم و در عین حال از تشکل های صنعت چاپ و اتحادیه های صنفی برای حمایت از برگزاری این رویداد تشکر می کنیم.

در نمایشگاه امسال غیر از شرکت های ایرانی، مهمانانی از کشورهای عراق، افغانستان، اقلیم کردستان، قزاقستان، ازبکستان و ارمنستان حضور دارند.

خالی

آباش تقدسی نژاد، مدیرعامل مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب

در نمایشگاه امسال بیش از ۱۲۰ شرکت داخلی و خارجی حضور دارند. همچنین ۱۵۰ هیئت تجاری از خارج از کشور در نمایشگاه امسال شرکت کرده اند.

با برپایی این گونه نمایشگاه های ویژه، در کنار توسعه مبادلات تجاری بین کشورهای مختلف، باید زمینه رشد و صادرات کالاهای ایرانی را نیز برای صنعتگران ایرانی فراهم کنیم.

خالی

یاسر احمدوند، معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

امیدواریم در سایه این نمایشگاه همکاری ها و تفاهم نامه های تجاری و تخصصی خوبی به امضا برسد و شاهد موفقیت دست اندرکاران صنعت چاپ در کشور باشیم.

صنعت چاپ در آستانه جهش قرار دارد و در زمینه صادرات و ارتباطات پیشرفت های زیادی صورت گرفته و دولت نیز حامی کارگران و صاحبان این صنایع است.

خالی

منا ابروفرخ، مدیرکل صنعت سلولزی و چاپ وزارت حراست

صنعت چاپ و بسته بندی در سال های اخیر با بهره مندی از تخصص های جدید در این بخش توانسته است وارد بازارهای خارجی شود.

ما معتقدیم نرخ رشد این صنعت نشانه مبارکی است و تعداد نمایشگاه های در حال برگزاری نشان از تاثیرگذاری این صنعت پایه دارد.

بازدید از چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ و بسته بندی شهر آفتاب:

این گزارش می افزاید: در پایان این مراسم، یاسر احمدوند، منا ابروفرخ، عباس تقدسی نژاد و جمعی از مهمانان این مراسم از غرفه ها و بخش های مختلف نمایشگاه بازدید کردند.

خالی

بر اساس این گزارش، در این نمایشگاه ۱۲۰ شرکت فعال از ایران، عراق، افغانستان، قزاقستان، ازبکستان، ارمنستان و اقلیم کردستان در سه حوزه ماشین آلات چاپ، بسته بندی و صنایع غذایی و صنعت کارتن در فضایی بیش از ۱۵ هزار مربع حضور دارند. متر

خالی

این نمایشگاه با هدف ایجاد بستری مناسب با رویکرد صادرات محور برای تقویت و ارتقای محصولات تولیدکنندگان داخلی و معرفی توانمندی های ساخت داخل برگزار شد.

خالی

در کنار چهارمین نمایشگاه چاپ، بسته بندی و فرآوری، غرفه ویژه بسته بندی های انعطاف پذیر و پلیمری، ماشین آلات صنعت مقوا، کاغذ چاپ دیجیتال عریض، پارچه و ماشین آلات اداری و همچنین سازندگان ماشین آلات بسته بندی و فرآوری از جمله مواد غذایی، آشامیدنی و … و صنایع شیرینی پزی ساماندهی خواهد شد. و شکلات، داروسازی، آرایشی و بهداشتی، پلاستیک، پلیمر و صنایع وابسته نیز غرفه دارند.

خالی

جشنواره ملی صنعت چاپ کشور به عنوان بخشی از این رویداد، غرفه‌های مجزایی از بهترین آثار چاپی شامل برندگان دوره‌های مختلف دارد و پتانسیل‌های آنها را به نمایش می‌گذارد.

خالی
مجموعه نمایشگاهی بین المللی آفتاب:

مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب مهمترین پروژه نمایشگاهی و جدیدترین مرکز نمایشگاهی ایران است که مرکز تجارت بین المللی ایرانیان به شمار می رود. نمایشگاه چاپ و بسته بندی در شهر آفتاب ادامه دارد. این مکان نمادی از آغاز دوران جدیدی از تجارت ایرانی در سطح بین المللی و مکانی عالی برای حضور تجاری و رونق افراد و شرکت ها می باشد.

خالی

شایان ذکر است چهارمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی تخصصی این حوزه به همت مدیر عامل (برگزار کننده) شرکت برساز ایونت پارس حامد ایرانی از تاریخ ۸ لغایت ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ و از ساعت ۱۰ الی ۵ صبح برگزار گردید. شهر آفتاب در مجموعه نمایشگاهی این شهر برگزار می شود.

خالی

خبرنگار: کروش جم

میانگین امتیاز ۵ از ۵

از کل ۱ رای

لینک کوتاه: https://pulbank.ir/?p=306019