کمبود آب معدنی و قیمت غیرعادی آن تکذیب می شود


به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، پس از اطلاع رسانی و اذعان یکی از رسانه های کشور به کمبود آب معدنی و قیمت غیرعادی آن در همدان، قیمت یک بطری آب با نوشابه مقایسه شد. ، که به ترتیب ۳۵ هزار تومان و ۵۵ هزار تومان است. با بازرس فرعی انجمن صنعت، معدن و تجارت استان حمدان صحبت کردیم و کمیت و کیفیت توزیع و قیمت تمام شده آب معدنی و شرب را جویا شدیم.

بازرس فرعی انجمن صنعت، معدن و تجارت استان حمدان در گفت وگو با فارس، با تکذیب گرانی آب معدنی و کمبود این محصول در این شهرستان، گفت: روز گذشته بیش از ۴۰ تن و امروز به علت تا اشباع بازار ۲۰ تن آب معدنی و شرب به حمدان ارسال شد.

مرتضی بیدآبادی با اشاره به اینکه قیمت آب معدنی و آشامیدنی مشخص و با کمترین نرخ ممکن داده می شود، افزود: در حال حاضر در مراکز عمده فروشی یک جعبه آب معدنی ۶ عددی ۲۲ هزار تومان و آب شرب ۶ عددی ۲۰ هزار تومان است. روی شهر..

خرده فروشی ها نیز آب شرب را ۲۲ تا ۲۴ هزار تومان و آب معدنی را ۲۴ تا ۲۷ هزار تومان با ۱۰ درصد سود می فروشند.

معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان یادآور شد: با هر نوع تخلف برخورد جدی و به گونه ای پیگیری می شود که جریمه های سنگینی در این خصوص اعمال شده است.

وی با بیان اینکه شهروندان فهیم حمدانی با سامانه آنلاین ۱۲۴ تماس گرفته و تخلفات را گزارش کنند، خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۶ نفر به صورت دائمی مستقر و پاسخگو هستند ضمن اینکه شکایات مردمی در سامانه ثبت می شود. و شماره پیگیری ارسال خواهد شد.

معاون بازرسی انجمن صنعت، معدن و تجارت استان گفت: کمبود آب معدنی و شرب در حمدان را تکذیب می کنم چرا که بیش از هشت شرکت در ایران به حمدان آب می فرستند.

وی یادآور شد: فروشگاه های زنجیره ای نیز در این منطقه فعال هستند و طبق قراردادهای تجاری به میزان قابل توجهی آب را تامین می کنند. همچنین در راستای منافع عمومی، عرضه از طریق دو فروشگاه عرضه مستقیم سیار در بیما و پیشاهنگی چوک همدان در حال انجام است.

لازم به ذکر است بسته های آب معدنی در سرتاسر بازار حسینخانی یا عمده فروشی حمدان روبروی مغازه ها و اماکن عمومی چیده شده است تا مردم نگران کمبود آب نباشند.

انتهای پیام/۸۹۰۳۳/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید