کلهر: بردهای اقتصادی پرسپولیس منطقی است/به تیم لوکادیا کمک کنید بهتر با هم همکاری کنند


محمود کلهر در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره برد یک بر صفر پرسپولیس مقابل مس کرمان در هفته یازدهم لیگ برتر اظهار داشت: پرسپولیس با فوتبال منطقی توانست پیروز شود. او در نیمه اول به خوبی حریف را کنترل کرد و در نیمه دوم شاهد تغییرات کادر فنی بودیم که به خوبی انجام شد. تعویض پرسپولیس تاکتیک این تیم را تغییر داد و در نهایت دیابت مس با تک گل کرمان را شکست داد.

وی افزود: یک جنبه مثبت عملکرد کادر فنی پرسپولیس این بود که به تدریج شیخ دیابت را وارد پست بازی کردند. دیشب دیدید چقدر به پرسپولیس کمک کرد تا با لوکادیا همکاری کند. خوشبختانه خط دفاعی و دروازه بان پرسپولیس نیز نسبت به سال گذشته پیشرفت زیادی داشته و این تیم می تواند از نظر مالی به این امتیاز نیز تکیه کند که کمک زیادی به پرسپولیس در راه قهرمانی خواهد کرد.

اسطوره پرسپولیس درباره برخی انتقادات به سبک بازی این تیم گفت: امسال خیلی از تیم های لیگ برتری برنامه ریزی خوبی دارند و قبل از شروع فصل آمادگی خوبی دارند، بنابراین کسب برد از نظر مالی بسیار مهم است. همه تیم ها در شرایط خوبی هستند و کار برای همه آنها سخت است. استاندارد لیگ امسال نسبت به سال گذشته بسیار بالاتر است و تیم مدعی قهرمانی به راحتی به این مقام نمی رسد.

کلهر افزود: پرسپولیس الان خیلی خوب و منطقی امتیاز جمع می کند. کیفیت بازی او هم خیلی خوب است و من به عنوان یک تیم منطقی رو به جلو این انتقاد را قبول ندارم. آنها در نیمه اول به خوبی حریف را محک زدند و در تمام دقایق بازی خط حمله و بازیکنان هجومی پرسپولیس به دفاع حریف فشار آوردند. این نشان دهنده رفتار کادر فنی است.

وی درباره عملکرد ماس کرمان مقابل پرسپولیس گفت: میس فوتبال نزدیک بسیار خوبی بازی کرد و برنامه ضدحمله داشت. بازیکنانی مثل محمد ستاری امسال در این تیم خوش درخشیده اند اما در اواخر دیدار مقابل پرسپولیس ناهماهنگی خط دفاعی این تیم به کمک پرسپولیس آمد. در بازی های گذشته این مشکل را با میس کارمان دیدیم که در مجموع به حریف فرصت آسانی می دهد و پرسپولیس به لطف آنالیز خوبش توانست از این ضعف استفاده کند.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید