کلسترول بالا و رژیم غذایی GM

به قرن بیست و یکم خوش آمدید، جایی که انسان مدرن هنر “فست فود” را به کمال رسانده است. شاید کاملاً درست نباشد، اما به لطف دوران «دهکده جهانی» تقریباً غذاهایی در کار باقی نمانده است که قربانی این روند نشده باشد. مطمئناً در دنیای پر سرعت، که در آن بسیاری از مردم دیگر زمان یا حوصله پختن غذای سالم در خانه را ندارند، این نیاز روز است. طعنه آمیز است که چگونه همان جمعیتی که جهان بر دوش آنها ساخته می شود، از ناسالم ترین رژیم های غذایی در جهان استفاده می کنند.

با توجه به این واقعیت ها، بخش قابل توجهی از این جمعیت به بیماری هایی مانند کلسترول بالا، دیابت، فشار خون بالا و غیره مبتلا هستند. اینها چیزی نیست جز نتایج مستقیم این عادات غذایی ناسالم و سبک زندگی تنبل. جمعیت جوان حاضرند در رقابت های امروزی تا سر حد مرگ کار کنند، بدون اینکه متوجه باشند که با بدنی سالم می توانند کارهای بیشتری انجام دهند. کلسترول بالا فقط شروع است. این می تواند منجر به بیماری های شدید مرتبط با قلب شود که منجر به طول عمر کوتاه تر می شود.

زمان آن فرا رسیده است که مردم باید به این وحشت توجه کنند و با تغییر سبک زندگی به آن بپردازند. برای مبارزه با این شرارت های مدرن، دو گام اساسی باید برداشته شود. ابتدا رژیم غذایی خود را تغییر دهید. اگر همان چیزی هستید که می خورید، پس باید فقط چیزهای خوب بخورید. به عنوان یک جوان، باید به دنبال پاره شدن باشید و همیشه برای فصل لباس شنا آماده باشید. برای رسیدن به این هدف، باید یک برنامه گام به گام برای سنجش میزان پیشرفت خود برنامه ریزی کنید. سعی کنید بیشتر از غذاهای خام مانند میوه ها و سالادها استفاده کنید. حتی ممکن است بخواهید رژیم غذایی GM را بررسی کنید. می توانید این طرح یک هفته ای را هر ماه یک بار امتحان کنید. برای سم زدایی بدن شما بسیار عالی است و به کاهش ۵-۷ کیلوگرم یا ۱۲-۱۴ پوند در یک هفته کمک می کند. کنترل وزن برای مبارزه با کلسترول بالا عالی است.

ثانیا، شروع به کشیدن انتهای عقب خود به باشگاه کنید. این غیرقابل قبول است که یک دختر یا پسر بیست یا سی ساله از تنش خارج شود. هیچ بهانه ای وجود ندارد. ورزش کردن باید بخشی از برنامه روزانه شما باشد. ورزش منظم متابولیسم و ​​سلامت کلی شما را افزایش می دهد. سطح کلسترول بالا با یک سبک زندگی سالم قابل مقایسه نیست. هر روز حداقل یک ساعت تمرین سبک انجام دهید و یکشنبه مانند خدا استراحت کنید!

به یاد داشته باشید، آینده نسل بشر به جوانان جهان بستگی دارد. بنابراین همیشه این را در نظر داشته باشید، که وقتی آن را بزرگ می کنید، بهتر است شبیه یک میلیون دلار نیز به نظر برسید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر