رژیم لاغری سریع

کشف بیش از ۲۸۷ تن شکر عرضه خارج از شبکه در اردبیل


به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، رامین صادقی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بیش از ۲۸۷ کیلوگرم شکر عرضه خارج از شبکه در اردبیل کشف شد که ارزش ریالی آن ۵۱ میلیارد و ۷۲۲ میلیون و ۴۶۰ هزار ریال برآورد شده است.

وی افزود: به‌دنبال گزارش دریافت‌شده از سامانه ارتباطی ۱۲۴ سازمان صمت استان، با همکاری سربازان گمنام امام زمان(عج) و بازرسان سازمان صمت در راستای کنترل بازار و برخورد با اخلالگران اقتصادی، بلافاصله طی هماهنگی‌ها، از مکان مورد نظر بازرسی به‌عمل آمد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل بیان کرد: پس از  بررسی های لازم با توجه به مغایرت آماری و عدم ثبت کالا در سامانه جامع تجارت، تخلف عرضه خارج از شبکه برای کارشناسان بازرسی این سازمان محرز شد و پرونده پس از تکمیل، جهت صدور رأی به تعزیرات حکومتی استان اردبیل ارسال گردید.

برخورد جدی با اخلال‌گران در بازار و محتکران کالاهای اساسی

صادقی بیان کرد: برخورد با اخلال‌گران در بازار و محتکران کالاهای اساسی و موردنیاز مردم در دستور کار جدی سازمان صمت استان اردبیل قرار گرفته است و مجموعه سازمان هر روز در ۲ شیفت کاری و حتی روزهای تعطیل بر بازار نظارت کامل دارند.

وی گفت: شهروندان می‌توانند گزارش‌های خود را در زمینه‌ احتکار به سامانه ارتباطی ۱۲۴ اداره مشارکت‌های مردمی سازمان صمت و یا شماره ۱۱۳ اداره‌ کل اطلاعات استان اردبیل دهند تا سریعآ به موضوع رسیدگی شود.

انتهای پیام/۳۴۶۳/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید