رژیم لاغری سریع

کشف بیش از هزار قوطی روغن خوراکی قاچاق در نی ریز


به گزارش خبرگزاری فارس از نی ریز، سرهنگ عظیم‌اله کرمی بیان کرد: مأموران انتظامی ایست و بازرسی قطرویه هنگام گشت‌زنی و کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به یک دستگاه کامیون مشکوک و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی ادامه داد: در بازرسی از این کامیون یک هزار و ۳۷۶ قوطی روغن جامد خوراکی قاچاق و خارج از توزیع شبکه و همچنین فاقد مدارک قانونی کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نی‌ریز با بیان اینکه در این خصوص راننده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد، گفت: ارزش این محموله برابر نظر کارشناسان یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

کشف انبار احتکار روغن‌های خوراکی در ارسنجا

فرمانده انتظامی ارسنجان از کشف انبار روغن‌های خوراکی احتکار به ارزش یک میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمدعلی فرهادی در تشریح این خبر بیان داشت: مأموران پلیس امنیت عمومی ارسنجان با اقدامات فنی از خبری مبنی بر احتکار روغن در یک انبار مطلع و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام و موفق شدند یک هزار و ۵۰۰ بطری روغن مایع و ۵۰۰ عدد روغن جامد ۵ کیلویی احتکار شده را کشف کنند.

فرمانده انتظامی ارسنجان با بیان اینکه ارزش کالاهای کشف شده برابر نظر کارشناسان یک میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: در این رابطه یک نفر برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

پدر و پسر قاچاقچی سلاح‌های شکاری روانه دادسرا شدند

فرمانده انتظامی شهرستان فسا از کشف ۱۰ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز و دستگیری ۲ قاچاقچی (پدر و پسر) خبر داد.

سرهنگ محمدهاشم قسام در تشریح این خبر اظهار کرد: افسران پلیس امنیت عمومی شهرستان فسا با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند فردی به همراه پدرش با یک سواری پراید قصد انتقال تعدادی سلاح غیرمجاز را به یکی از استان‌های جنوبی کشور دارند که رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران انتظامی با اقدامات فنی و تخصصی و گشت‌زنی‌های محسوس و نامحسوس موفق شدند سواری پراید در یکی از محله‌های شهرستان فسا (جلو درب منزل) توقیف کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان فسا ادامه داد: در بازدید از سواری پراید ۴ قبضه و همچنین در بازرسی از منزل ۶ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز و قاچاق کشف شد.

سرهنگ قسام با اشاره به اینکه در این ماموریت در مجموع ۱۰ قبضه سلاح شکاری غیر مجاز کشف و ۲ نفر متهم (پدر و پسر) دستگیر شدند، گفت: افراد دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.

انتهای خبر/خ
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید