رژیم لاغری سریع

کشف انبار ۸۰ میلیاردی انواع مواد غذایی احتکار شده در یزد


سردار عباسعلی بهدانی‌فرد عصر امروز در جمع برخی خبرنگاران حاضر شد و با بیان این‌که در راستای مقابله با احتکار کالا‌های اولیه و مورد نیاز شهروندان، ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان یزد با اقدامات اطلاعاتی از احتکار مقادیری مواد غذایی مطلع شدند، اظهار کرد: یک انبار ۸۰ میلیاردی مواد غذایی احتکار شده در شهرستان یزد لو رفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی، مکان دقیق نگهداری این کالا‌ها را در انبار یکی از فروشگاه‌های بزرگ موادغذایی در شهر یزد شناسایی و پس از اخذ مجوز قضائی، از محل بازدید کردند.

فرمانده انتظامی استان یزد گفت: ماموران در بازرسی انجام شده ۶۸ تن و ۴۰۰ کیلوگرم برنج، ۲۱ تن قند، ۱۲ تن روغن خوراکی، هشت تن نبات، شش تن و ۸۴۰ کیلوگرم آرد، پنج تن شکر و دو تن و ۵۶۰ کیلوگرم ماکارونی احتکار شده را کشف کردند.

سردار بهدانی‌فرد با بیان این‌که در این خصوص دو متهم به مراجع قانونی معرفی شدند، ادامه داد: کارشناسان ارزش این موادخوراکی احتکار شده را ۸۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند.

وی با بیان این‌که کالا‌های کشف شده از طریق نهاد‌های مسئول در چرخه توزیع بازار قرار خواهد گرفت، خاطرنشان کرد: پلیس استان یزد در ۷۲ ساعت گذشته در راستای برخورد با احتکار کالا‌های ضروری و اساسی، ۳۶۰ تن انواع موادخوراکی را به ارزش ۲۵۰ میلیارد ریال کشف کرده است.

انتهای پیام/الف
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید