کاندو لوکس Mamis Conqs


کاندو لوکس یا به عبارتی سازه پیش ساخته لوکس نام محصولاتی است که شرکت کاندوسازی مامیس در مرحله طراحی با استفاده از استانداردهای بین المللی به آن توجه ویژه ای داشته و حساسیت های زیادی از خود نشان می دهد.

در انتخاب متریال، این امر به دلیل انحصاری و سفارشی سازی سازه طبقه فوقانی است، به جز کانکس مجلل که برای دفتر واحد فروش و یا برای نمایش بهترین محصولات گروه مورد استفاده قرار می گیرد. ، جایی که فرد برند را به عنوان یک نماد می بیند و هویت آن را می بیند. این امر برای عموم از اهمیت ویژه ای برخوردار است و ساخت این گونه سرپناه ها باید با توجه به رنگ سازمانی مجموعه و کلیه تجهیزات و ملزومات مربوطه حتی البسه کارگری و غیره طراحی شود. معمولا برای این منظور از موادی با شکل های بسیار مرغوب و مجلل و رنگ های شگفت انگیز و جذاب استفاده می شود که در ادامه به بررسی ویژگی های آنها می پردازیم.

کجا از کاندوهای لوکس استفاده می کنند؟

اگر بخواهیم تنوع نوع کاربری یک سازه لوکس را بگوییم، نمی توان آن را در کاربری خاصی مانند اداری یا فروشگاهی مشخص کرد، زیرا با سفارش و خرید در هر قسمت می توان یک آپارتمان لوکس یا لوکس به دست آورد. .
معرفی یک محصول یا خدمات و حتی یک تجارت خاص. یکی از دلایل و کاربردهای این کار ایجاد تغییرات اساسی و برندسازی است به گونه ای که امروزه در کنار کیفیت و امکانات، شرکت های تولیدی روی جنبه روانشناختی نیز دست به کار شده اند. و اعداد بخشی از محصولات آنهاست که یکی از مصادیق بارز صنعت خودروسازی برای خودروهای بنز است که با کار روی این قطعه حس تجمل گرایی را در بین مردم دنیا ایجاد کرد.

بنابراین وقتی یک ماشین بنز، امکانات و آپشن های آن را می بینید، یک زندگی مجلل را تصور می کنید. و این همان چیزی است که آنها در تبلیغات خود هدف قرار داده اند. حال قسمتی که می خواهید محصول یا خدمات خود را به مشتریان و جامعه جهانی ارائه دهید باید همین روند را طی کند و اگر می خواهید از کیوسک برای این منظور استفاده کنید باید یک کیوسک لوکس برای این منظور سفارش داده و خریداری کنید. آماده کردن روحیه خوبی را در مخاطب ایجاد کنید و عملکرد تبلیغاتی محصول خود را موثرتر کنید.

کاندو لوکس چیست و چه تفاوت هایی دارد؟

کجا نباید از کاندو لوکس استفاده کرد؟

همانطور که در بالا توضیح دادیم، بهترین مکان ها برای استفاده از این سازه کجاست؟ در این زمان می خواهیم به شما بگوییم که از کجا از این مدل استفاده کنید و کاندو بخرید.

  • استفاده در کارگاه های تولیدی
  • در جاهایی که ماشین آلات سنگین کار می کنند استفاده کنید
  • در جایی که یک اتصال به عنوان یک سازه موقت قرار می گیرد استفاده می شود و برای دلایل آزمایش و عملکرد استفاده می شود

از آنجایی که قیمت کاندوهای لوکس نسبت به مدل های دیگر بسیار بالا است، استفاده از آنها برای تست یا قرار دادن در کارگاه ها به صرفه نیست.

کاندو لوکس چیست و چه تفاوت هایی دارد؟

روش ساخت کاندو لوکس چگونه است؟

برای ثبت سفارش ساخت کاندو لوکس ابتدا باید مراحل زیر را طی کنیم:

  • جمع آوری اطلاعات در مورد انواع مشتریان و بازارهای هدف
  • شناسایی و تحقیق در مورد خدمات شما و نوع خدمات ارائه شده توسط رقبا
  • تحلیل رفتار افراد در برابر انواع تبلیغات
  • برنامه ریزی و تفکر استراتژیک
  • بررسی های فنی مدیران
  • و در نهایت نقشه برداری از جزئیات عملیاتی

مرور کنید نکته بسیار مهمی که می خواهیم به شما بگوییم این است که می توانید به کارشناسان یک شرکت بزرگ سازنده انواع کاندو در ایران یعنی مامیس کاندو مراجعه کنید و هر آنچه را که نیاز دارید به آنها بگویید تا کارشناسان این امر مجموعه کاندوهای لوکس و امکانات آنها راهنمای انتخاب نوع. مشاوره رایگان بدهید به منظور جلوگیری از سردرگمی در مراحل اولیه تا ساخت و تحویل کاندوها، در ابتدای طراحی سازه پیش ساخته لوکس معمولاً یک متخصص در سطح مدیر پروژه به عنوان مسئول این امر انتخاب می شود. پیشرفت کار. او از ابتدا تا انتها در گروه حضور دارد، این عملکرد باعث بهبود ارتباط با خریدار، کمک به بهبود کار و ایجاد نتایج مطلوب خواهد شد.

قیمت کاندو لوکس چقدر است؟

این دسته از کالاها معمولاً قیمتی برای هر واحد یا متر مربع ندارند زیرا هر محصول فقط یک بار تولید می شود و مواد مصرفی نیز برای هر شغل متفاوت است مگر اینکه خریدار یک مورد از نمونه های قبلی را انتخاب کند. یک سوله ۱۲ متری وجود دارد. بنابراین پس از فرآیند برنامه ریزی، هزینه کل و هزینه کل یک کاندو لوکس با در نظر گرفتن نوع مصالح استفاده شده در شرایط ساخت و ساز و یا دسته ای که حداقل و حداکثر قیمت در آن اعلام شده است محاسبه می شود.

به عنوان مثال کارفرما می تواند قبل از شروع طراحی بگوید که هزینه پروژه از تومان بیشتر نخواهد شد و طراح باید در تحلیل هزینه مصالح و برنامه ریزی سازه به این نکته توجه کند تا قیمت لوکس باشد. آپارتمان در محدوده ای است که اولین بار توسط کارفرما تعیین می شود. زیاده روی نکنید، دنیای متریال های لوکس بی پایان است و شما می توانید هر چقدر که می خواهید استفاده کنید و سازه را به شکل مجلل تری طراحی کنید، افزودن متریال بیشتر نیز قیمت را افزایش می دهد. به همین دلیل ابتدا این محدوده قیمت تعیین می شود تا از افزایش بی رویه قیمت نهایی جلوگیری شود.

نتیجه

با تشکر از اینکه تا پایان این مقاله همراه ما بودید، سعی کردیم شما را با کاندوهای لوکس و مزایای آن آشنا کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع کاندو می توانید به سایت مامیس کاندو و یا تماس تلفنی مراجعه کنید ۵۵۹۳۵۸۹۱-۰۲۱ یا ۰۹۱۲۸۹۸۶۱۹۸ تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان مامیس کنکس بهره مند شوید.

میانگین امتیاز ۵ از ۵

از کل ۱ رای

لینک کوتاه: https://pulbank.ir/?p=305070