کاشت فوری با بیهوشی چگونه انجام می شود؟


اگر می خواهید یک ایمپلنت یک روزه داشته باشید، بهترین روش برای شما کاشت فوری است. ایمپلنت دندان فوری روشی جدید برای کاشت ایمپلنت دندان است.

کاشت ایمپلنت فوری امروزه بسیار رایج شده است و اگر می خواهید در اسرع وقت کاشت ایمپلنت دندان را انجام دهید بهترین روش است.

ایمپلنت فوری دندان چیست؟

ایمپلنت فوری یا ایمپلنت یک روزه روشی مدرن و جدید برای کاشت ایمپلنت دندان است که به ایمپلنت یک روزه نیز معروف است.

همانطور که از نام این روش پیداست، ایمپلنت های یک روزه در یک جلسه جراحی ایمپلنت دندان انجام می شود و شما بلافاصله دندان در می آورید.

ایمپلنت فوری به این صورت است که پس از اولین جلسه جراحی ایمپلنت، یک پوشش موقت برای زیبایی روی آن گذاشته شود.

کاشت دندان فوری معمولا برای کاشت دندان های جلو انجام می شود زیرا دندان های جلویی در زیبایی صورت بسیار موثر هستند، این روش بهترین روش کاشت دندان فوری است.

کاشت فوری با بیهوشی در تهران

کاشت فوری با بیهوشی یا آرامبخش روش خوبی برای جلوگیری از ترس از دندان است. این روش برای افراد مبتلا به اضطراب و ترس دندانی مناسب است.

روش آرام بخشی که به بیهوشی معروف است هیچ ربطی به بیهوشی ندارد و در واقع نوعی بیهوشی مصنوعی و آرامبخش است.

در یک روش ایمپلنت فوری با بیهوشی، متخصص بیهوشی در کنار متخصص ایمپلنت دندان است که آرام‌بخشی عمیق را انجام می‌دهد.

در ابتدا با داروهای آرام بخش به خواب عمیقی می روید و در حین کار هیچ تنش و ترسی احساس نمی کنید و بسیار راحت و بدون استرس است.

کاشت فوری 2

عوارض ایمپلنت دندان با بیهوشی

باید توجه داشته باشید که عمل آرام‌بخشی یا کاشت تحت بیهوشی و با آرام‌بخشی عمیق و هیپنوتیزم انجام می‌شود.

روش تسکینی ربطی به بیهوشی بیمارستانی ندارد و مانند بیهوشی عوارض جانبی ندارد و می تواند برای کودکان و همچنین افراد مسن انجام شود.

به دلیل نداشتن عارضه، روش تسکین دهنده برای سالمندانی که امکان بیهوشی ندارند نیز انجام می شود و می توانید بدون نگرانی از آن استفاده کنید.

فقط باید به یاد داشته باشید که اگر بیماری قلبی عروقی یا دیابت دارید، یا اگر داروهای خاصی مصرف می کنید، باید این موضوع را با متخصص ایمپلنت دندان و پزشک مراقبت های تسکینی خود در میان بگذارید.

هزینه ایمپلنت فوری در سال ۱۴۰۱ چقدر است؟

هزینه ایمپلنت فوری دندان با ایمپلنت های معمولی متفاوت است و به دلیل نوع جراحی و پوشش موقت استفاده شده از ایمپلنت های معمولی گران تر است.

هزینه ایمپلنت فوری متفاوت است و هزینه ایمپلنت یک روزه بسته به نوع ایمپلنت دندانی که انتخاب می کنید متفاوت است.

جدول هزینه ایمپلنت فوری را ببینید:

کاشت فوری هزینه ایمپلنت فوری با روکش گارانتی انحصاری
ایمپلنت های sewonmedix ۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان ۱۰ سال
کاشت فوری مگاژن ۱۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان ۱۰ سال
ایمپلنت فوری نئودنت سوئیس ۱۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان به اندازه عمر
Strohmann بنابراین کاشت فوری ۱۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان به اندازه عمر

جدول قیمت ایمپلنت فوری از https://iricclinic.com/immediate-implants/

* توجه داشته باشید که ایمپلنت فوری برای همه قابل انجام نیست و برای اینکه بتوان ایمپلنت فوری دندان را انجام داد، شرایط خاصی لازم است.

کاشت فوری 3

هزینه ایمپلنت دندان با آرامبخش

ایمپلنت دندان هزینه متفاوتی نسبت به آرام بخش دارد و جدا از هزینه ایمپلنت دندان، هزینه درمان های جانبی ایمپلنت و دستمزد متخصص ایمپلنت دندان، هزینه آرام بخشی نیز به آن اضافه می شود.

توجه داشته باشید که ایمپلنت باید با بیهوشی یا آرامبخش در مطب دندانپزشکی مجهز به متخصصین مجرب انجام شود.

در سال ۱۴۰۱ هزینه ایمپلنت با آرامبخش ساعتی محاسبه می شود و معمولا ساعتی ۲ تا ۳ میلیون تومان است که برای افرادی که از کاشت می ترسند قیمت بسیار مناسبی است.

شما می توانید هزینه ایمپلنت دندان را به صورت اقساطی با آرامبخش پرداخت کنید که برای افرادی که می خواهند بلافاصله ایمپلنت دندان را انجام دهند، روشی مناسب و مقرون به صرفه است.

آرامبخشی یا آرامبخشی در دندانپزشکی چگونه است؟

آرامبخشی یا آرامبخشی روشی برای کاهش استرس و اضطراب بیمار است که روشی جدید است و توسط متخصصین در تهران انجام می شود.

این روش توسط متخصص بیهوشی انجام می شود اما عوارض بیهوشی ندارد و از طریق خواب و داروهای آرامبخش، بیمار بدون هیچ عارضه ای به خواب مصنوعی و عمیق می رود.

در دندانپزشکی این روش به این دلیل انجام می شود که ترس از دندانپزشکی و استرس وجود دارد و افرادی هستند که از ایمپلنت می ترسند! در این شرایط کاشت ایمپلنت دندان با آرامبخش توصیه می شود.

آرام‌بخشی شامل آرامش و خواب عمیق می‌شود، به‌طوری‌که گاهی برخی از بیماران پس از اتمام جراحی ایمپلنت با آرام‌بخشی و بیدار شدن، برای چند ثانیه به یاد نمی‌آورند که کجا هستند و چرا به دندان‌پزشک مراجعه کرده‌اند.

در این صورت هیچ درد و تنشی احساس نخواهید کرد و این بهترین روش موجود است و دندانپزشکی با آرامبخش برای تمامی درمان ها از جمله کشیدن دندان با آرامبخش، ایمپلنت های دندانی تحت آرامبخش و … انجام می شود.

منبع: iricclinic.com/ایمپلنت-دندان-با-بیهوشی/

میانگین امتیاز ۵ از ۵

از کل ۱ رای

لینک کوتاه: https://pulbank.ir/?p=307781