پیام تبریک رئیس جمهور و رئیس مجلس در پی موفقیت‌های کاروان ایران در المپیک ناشنوایان


به گزارش خبرگزاری فارس، آقای رئیسی در پیام تبریک خود آورده است: این پیروزی و صعود چهار پله‌ای در جدول مدال‌ها، جلوه دیگری از اراده و توانمندی جوانان عزیز ایران اسلامی را به نمایش گذاشت.

متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

کسب ۴۰ مدال رنگارنگ و رتبه سوم کاروان ورزشی کشورمان در مسابقات المپیک ناشنوایان مایه شادی و افتخار ملت ایران به‌ویژه علاقه‌مندان به ورزش شد. این پیروزی و صعود چهار پله‌ای در جدول مدال‌ها، جلوه دیگری از اراده و توانمندی جوانان عزیز ایران اسلامی را به نمایش گذاشت. اینجانب این موفقیت ارزشمند را به ملت شریف ایران تبریک می‌گویم و از یکایک ورزشکاران، مربیان و دست‌اندرکاران ورزش ناشنوایان صمیمانه قدردانی می‌کنم.

سید ابراهیم رئیسی
رئیس جمهوری اسلامی ایران

 

همچنین محمدباقر قالیباف ­رئیس مجلس شورای اسلامی نیز موفقیت‌های کاروان ایران در المپیک ناشنوایان برزیل را تبریک گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

جوانان غیور کشورمان در قالب کاروان ورزشی بیست و چهارمین دوره بازی‌های المپیک ناشنوایان، با اتکال به خداوند بار دیگر جلوه‌های درخشانی از عزت و توانمندی در عرصه رقابت‌های جهانی را به نمایش گذاشتند و دل مردم را شاد و خرسند کردند.

این عزیزان با دستیابی به مقام سوم و ارتقاء جایگاه جهانی و کسب چندین مدال رنگارنگ در رشته‌های مختلف، ثابت کردند که جوانان این ملت همواره شایستگی نقش‌آفرینی در تمامی عرصه‌ها را دارند و هیچ عاملی یا محدودیتی نمی‌تواند مانع کسب افتخار آنان شود.

ضمن تبریک به ملت بزرگوار ایران، ورزشکاران، مربیان، کادر فنی و سرپرستان کاروان ورزشی ناشنوایان، امیدوارم همواره شاهد موفقیت و سربلندی جوانان عزیزمان در میادین جهانی و بین‌المللی باشیم.

محمدباقر قالیباف
رییس مجلس‌شورای‌اسلامی

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید