پول بانک نجات خودرو در تهران


میانگین هزینه تعمیر خودرو یدک کش از ۵۴۰۰۰ تا ۵۲۸۰۰۰ تومان است. اطلاعات دقیق تر در مورد هزینه های سرویس خودرو در قسمت نرخ خدمات قفل ساز آورده شده است. اما به طور کلی هزینه و هزینه تعمیر خودرو شما بستگی به نوع مشکل دارد. گاهی اوقات تعمیرات به تعویض قطعات بستگی دارد، گاهی اوقات تعمیرات جزئی ماشین شما باعث ایجاد مشکل می شود.

چه زمانی به خدمات تعمیر خودرو موبایل نیاز دارید؟

هر زمان که یک سیستم خودرو رفتار غیرعادی را تجربه کرد، خودروی خود را تعمیر یا سرویس کنید. گاهی اوقات مشکلات کوچک در سیستم های خودرو می تواند منجر به تصادف شود. با این حال، گاراژها یا تعمیرکاران حرفه ای خودرو همیشه به راحتی در دسترس نیستند. در اینجا بهترین گزینه استفاده از شرکت های خدماتی است که مکانیک های حرفه ای و قابل اعتماد را به سایت ارسال می کنند. با وجود این مزایا، نیازی به بردن ماشین به فضای باز یا پارکینگ نیست. لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید امداد خودرو تهران در تماس باشید.

مزایای استفاده از خدمات مکانیک قفل ساز سیار چیست؟

مکانیک موبایل خدمات زیر را برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی ارائه می دهد:

 • شفافیت در هزینه ها
 • صرفه جویی در زمان
 • خدمات به دلخواه شما
 • پشتیبانی خدمات مشتریان آچارباز
 • نیازی به بردن ماشین به تعمیرگاه نیست
 • یک ماه گارانتی خدمات تعمیر خودرو
 • از یک مکانیک خودرو با تجربه استفاده کنید

امداد خودرو در تهران

یا مکانیک قطعاتی دارد که ماشین من را تعمیر کند؟

بله، قبل از مراجعه به مرکز تعمیرات خودرو تهران هماهنگی های لازم برای تعمیر خودرو با شما انجام می شود. بنابراین اگر قطعه خاصی مورد نیاز باشد، مکانیک آن را می آورد. علاوه بر این متخصص خودرو تمامی ابزار لازم را به تعمیرگاه خودرو می آورد.

چگونه از سرویس مکانیک سیار آچارباز استفاده کنیم؟

سامانه خدمات تعمیرات در مرکز تعمیرات خودرو تهران خدمات تعمیر خودرو را در محل شما و با سفارش آنلاین در هر نقطه از تهران و کرج ارائه می دهد.

آیا مکانیک سیار می تواند ماشین من را به تعمیرگاه ببرد؟

گاهی اوقات تعمیر خودرو در محل شما ممکن نیست، بنابراین به ابزار خاصی نیاز دارید. در این صورت تنها راه حل ممکن بردن خودرو به تعمیرگاه است.

تعویض لنت ترمز خودرو در محل

خدمات تعویض لاستیک خودرو در امداد خودرو تهران شامل تعویض لاستیک برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی می باشد. صرف نظر از برند و مدل ماشین شما، هر مدل لاستیکی که فکر کنید در محل شما در منطقه تهران تعویض می شود.

نرخ تعویض لنت ترمز خودرو

میانگین هزینه تعویض لنت ترمز خودرو در مرکز تعمیرات خودرو تهران ۸۴۰۰۰ تومان تا ۱۱۱۰۰۰۰ تومان می باشد. اطلاعات دقیق تر در مورد هزینه خدمات لنت ترمز خودرو در قسمت نرخ خدمات قفل ساز ارائه شده است.

نقش لنت ترمز در خودرو چیست؟

بخش مهمی از سیستم ترمز خودرو، لنت ترمز است که با ایجاد اصطکاک روی دیسک یا فنجان ترمز، شتاب منفی در خودرو ایجاد می کند. قدرت سیستم ترمز حدود ۱۰ برابر قدرت موتور است. زیرا برای متوقف کردن خودرویی که با سرعت ۱۳۰ کیلومتر در ساعت حرکت می کند به ۱۵۰ کیلووات نیرو نیاز دارید.

در واقع نقش لنت خودرو گرفتن انرژی جنبشی چرخ از موتور و تبدیل آن به گرما با ایجاد اصطکاک است. اکنون این انرژی گرمایی به فضا پراکنده می شود و این عمل باعث کاهش سرعت خودرو می شود.

چرا باید لنت ترمز را تعویض کنیم؟

لنت ترمز در معرض حرارت و اصطکاک زیاد است که دلیل اصلی سایش آن است. این سایش باعث می شود لنت ترمز مانند قبل عمل کند و خطر تصادف را افزایش دهد. بنابراین قبل از هر حادثه ای باید به فکر تعویض لاستیک خودرو باشید. البته همه نمی توانند از پس تعویض پوشک بر بیایند. این کار باید توسط مکانیک انجام شود.

کدام لنت ترمز برای ماشین من مناسب است؟

انتخاب ترمز مناسب خودرو باید توسط متخصص انجام شود. فردی که اطلاعات کافی در مورد انواع ماشین ها و لنت ها دارد. بنابراین با کمک کارشناسان تعمیر خودرو می توانید لنت های مناسب و باکیفیت خودرو خود را خریداری کنید.

از طرفی نوع لنت ها و سایر قطعات مورد نیاز خودرو نیز در دفترچه راهنمای هر خودرو به تفصیل آمده است.

امداد خودرو در تهران

چه زمانی باید لنت ترمز خودرو را تعویض کرد؟

لنت ترمز یکی یکی از قطعاتی است که باید تک تک تعویض شوند، اما زمان تعویض لنت مانند برخی قطعات روی جعبه مشخص نشده است. به عنوان مثال نمی توان گفت که این پنل ۲ یا ۳ سال قابل استفاده است. در عوض، باید به تعداد وسایل نقلیه ای که استفاده می کنید نگاه کنید، در این مرحله باید به فکر تعویض لاستیک باشید. بنابراین اگر:

 • هنگام رانندگی با ماشین، در جاده هایی با ترافیک سنگین رانندگی کنید.
 • در طول روز زیاد رانندگی می کنید.
 • تعداد ترمزهای اضطراری مورد استفاده در سرعت های بالا زیاد است.
 • اگر زمان زیادی را صرف قدم زدن در خیابان های شهر و داخل شهر می کنید.
 • اگر مسافران زیادی را در خودرو حمل می کنید، فشار زیادی به لنت ترمز وارد می شود.

با علائم زیر، باید بدانید که زمان تعویض پدال‌هایتان فرا رسیده است:

 • برای ترمزگیری، پدال ترمز بسیار نزدیک به کف خودرو است.
 • ظاهر بند را بررسی کنید تا مطمئن شوید که کاملاً فرسوده نشده است.
 • نیروی ترمز به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.
 • لنت های ترمز چرب یا غیر چرب هستند.
 • بوی سوزش باید از بالش بیاید.
 • لنت ترمز شکسته است

خدمات تعویض روغن خودرو در محل

سرویس تعویض روغن در محل برای مدل ها و برندهای خودروهای ایرانی و خارجی ارائه می شود. مهم نیست از چه نوع روغن موتوری استفاده می کنید، ما روغن موتور خودروی شما را با بهترین روغن موتور در تهران تعویض می کنیم.

سرویس تعویض روغن در محل برای مدل ها و برندهای خودروهای ایرانی و خارجی ارائه می شود. مهم نیست از چه نوع روغن موتوری استفاده می کنید، ما روغن موتور خودروی شما را با بهترین روغن موتور در تهران تعویض می کنیم.

برای دریافت خدمات تعویض روغن در محل با کارشناسان ما در امداد خودرو تهران تماس بگیرید.

نرخ تعویض روغن خودرو

تعویض روغن خودرو به طور متوسط ​​بین ۶۶ هزار تومان تا ۲۰۰ هزار تومان است. اطلاعات دقیق تر در مورد قیمت تعویض روغن در بخش نرخ خدمات قفل ساز ارائه شده است. به طور متوسط ​​بین ۶۶۰۰۰ تومان تا ۲۰۰۰۰۰ تومان هزینه تعویض روغن خودرو.

ماشین شما بدون روغن موتور نمی تواند کار کند. این روغن به عنوان روان کننده در قسمت های متحرک موتور نگهداری می شود و دارای وظایف زیر است:

 • این کار باعث خنک شدن قسمت های داخلی دستگاه می شود
 • بین سیلندر و پیستون می چسبد.
 • از سایش و پارگی اجزای موتور جلوگیری می کند
 • این کار از برخورد و خراش بین این قطعات جلوگیری می کند
 • گل و لای قطعات را پاک می کند و موتور را شستشو می دهد

چرا باید روغن موتور خودرو را عوض کنیم؟

هر خودرو بسته به مدل، برند، سال ساخت و استانداردها به نوع خاصی از روغن نیاز دارد. البته در دفترچه راهنما آمده است که همه خودروها با چه نوع روغنی سازگار هستند. از طرفی وقتی برای تعویض روغن خودرو به تعمیرگاه مراجعه می کنید، تعمیرگاه مربوطه دانش کافی برای انتخاب روغن موتور مناسب خودروی شما را دارد.

امداد خودرو در تهران

روغن موتور خودرو چه زمانی باید تعویض شود؟

روغن موتور خودرو بسته به استانداردهای آن برای مدت زمان معینی قابل استفاده است. بسته بندی هر نوع روغن نشان می دهد که چه مدت پس از تعویض روغن می توان از آن استفاده کرد. البته مدت زمان مصرف روغن تنها به مسافتی که با خودرو طی می کنید بستگی دارد. اما اکثر کارشناسان خودرو می گویند پس از تعویض روغن معمولی بین ۵ تا ۸ هزار کیلومتر و روغن مصنوعی بین ۸ تا ۱۲ هزار کیلومتر می توانید سفر کنید و سپس باید روغن را تعویض کنید. البته بهتر است روغن خودرو را در زمان مناسب تعویض کنید تا آسیبی به موتور وارد نشود.

برای دریافت خدمات ما با امداد خودرو تهران تماس حاصل فرمایید.

سرویس تعویض روغن خودرو در محل آچارباز چیست و چگونه ارائه می شود؟

گاهی اوقات پیدا کردن یک تعمیرکار خودرو قابل اعتماد برای شما دشوار است. یا به دلیل مشکلات خودرو، دسترسی فوری به تعمیرکار ندارید. در این صورت بهتر است با کارشناسان شرکت مادرامد خودرو تهران تماس بگیرید.

ما خدمات موبایل و تعمیر خودرو در محل خدمات اورژانسی خود را با کمترین سرعت در تمام نقاط تهران به شما ارائه خواهیم داد. فقط با ما تماس بگیرید

میانگین امتیاز ۵ از ۵

از کل ۱ رای

لینک کوتاه: https://pulbank.ir/?p=307080