پرسپولیس و فولاد/ کارشناس داوری بازی سلیمانی: نکونام باید اخطار می گرفت


حیدر سلیمانی گفتما میرویم وی با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره صحنه هایی از پرسپولیس و بازی های فولاد گفت: شما می گویید صحنه مشکوک است، ما می گوییم مشکوک است. پیام حیدری زیاد دوید و قضاوت خوبی از او دیدیم، هم در کنار زمین و هم در داخل زمین موفق شد.

این داور افزود: صحنه برخورد توپ به تیرک دروازه و دروازه رفلکس وقتی عبدی می خواست شوت بزند، مدافع از توپ محافظت کرد و سعید صادقی اجازه نداد. رفلکس دبا صادقی تکل مدافعی را زد که برای تصاحب توپ به چالش کشیده شد. صادقی به طور تصادفی کنترل خود را از دست داد.

وی در خصوص برخورد مهدی عبدی و ساسان انصاری خاطرنشان کرد: صحنه ای در حیاط فولاد رخ داد که مهدی عبدی سقوط کرد، البته خودش متوجه شد که اشتباهی نبوده است. برخورد شد اما توپ توسط مدافعی که روی زمین بود برخورد کرد و برخورد کوچکی رخ داد که اجتناب ناپذیر بود و ادامه بازی عادلانه بود.

داور در مورد اخراج کوشکی گفت: هر دو کارت زرد درست بود. در مورد کارت زرد دوم هم بی احتیاطی کرد و پایش را خیلی بالا برد و اخطار و اخراج را ضروری کرد. در پایان نیمه اول صحنه ای رخ داد که ۲ بازیکن با هم روبرو شدند. غفوری و رفیع. نیمکت فولاد بی جهت شلوغ بود، با درگیری بازیکنان، داور بلافاصله سوت زد و دکتر وارد زمین شد. در اعتراض از روی نیمکت، به جز سرمربی فولاد، نکونام هم باید اخطار می گرفت که هر دو به داوری اعتراض داشتند. او بلافاصله پس از این صحنه، کمک های اولیه را برای آفساید از مهاجم پرسپولیس اعلام کرد که اشتباه بود.

پایان پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید