پرخوری در کالج های نیویورک

پرخوری در میان دانشجویان دختر در نیویورک در سال های اخیر دو برابر شده است. بسیاری از این زنان جوان برای اولین بار از خانه دور می شوند و با موقعیت هایی مواجه می شوند که منجر به استرس بالایی می شود. همسالان آنها که برای اولین بار دانشجوی کالج هستند و در خانه می مانند، کمتر تسلیم پرخوری می شوند. این تحقیق نشان می دهد که رفتار این دانش آموزانی که دور از خانه هستند و در دانشگاه ها تحصیل می کنند می تواند منجر به اختلالات غذایی جدی تری در آینده شود.

در دانشگاه ایالتی نیویورک در آلبانی، مطالعه‌ای در میان آن دسته از دانشجویان دختری که تصمیم به ترک خانه برای تحصیل در کالج گرفتند، نشان داد که در مقایسه با دانشجویانی که برای ادامه تحصیل در خانه مانده‌اند، اشتهای خود سه برابر افزایش یافته است. به نظر می رسد که نمرات دانش آموزان در این مطالعه تاثیری نداشته باشد. پذیرش اجتماعی، تغییر در الگوهای فعالیت، و مهارت های مقابله ای از زمینه های مورد علاقه در طول مطالعه بودند.

برخی از آن دانش‌آموزانی که در SUNY آلبانی مصاحبه شدند، اعتراف کردند که هرگز مجبور نبوده‌اند خودشان آشپزی کنند. این تجربه به تنهایی الگوی غذایی آنها را تغییر می دهد و می تواند منجر به پرخوری شود. پرخوری به خودی خود یک رفتار خطرناک است و در صورت عدم مصرف می تواند منجر به موارد جدی تری از پرخوری عصبی یا بی اشتهایی شود. هر یک از این شرایط ممکن است نیاز به پذیرش در مرکز درمان اختلالات خوردن داشته باشد.

شرم و گناه اغلب با این اختلالات خوردن همراه است و اعتراف به مشکل را برای فرد مبتلا دشوار می کند. خانواده و دوستان باید از خطراتی که این زنان با آن روبرو هستند آگاه باشند و برای مقابله با وضعیتی که رفتار مشکوک آشکار می شود، آماده باشند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر