پذیرش آثار معلولان برای شرکت در جشنواره آوای مهر


به گزارش گروه آسیب های اجتماعی خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل بهزیستی استان تهران خداعلی نورانی با اشاره به برگزاری جشنواره هنری آوای مهر با مشارکت اداره کل بهزیستی استان تهران، موسیقی ایران خانه، شهرداری تهران و خانه موزه معین و استاد امیر زاهد گفت: این جشنواره در سه رشته موسیقی، ادبیات و خوشنویسی برگزار می شود و معلولان می توانند آثار هنری خود را در این زمینه ها به نشانی تهران، خیابان پیروزی، ارسال کنند. چهارصددستگاه، انتهای خیابان بایزید بسطامی، خانه موزه معین و استاد امیر زاهد.

نورانی افزود: آثار معلولان برای شرکت در جشنواره آوای مهر پذیرفته می شود و در جلسه پیگیری و برنامه ریزی برگزار شده مقرر شد آثار هنرمندان تا پایان آبان ماه به دبیرخانه عمومی ارسال شود. با حضور اعضای کمیته سیاستگذاری جشنواره. شماره تماس ۰۹۳۵۴۰۶۰۲۰۵ آماده دریافت آثار هنری هنرمندان معلول می باشد.

مسئول روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل بهزیستی استان تهران افزود: آثار هنرمندان در روز میلاد حضرت زینب(س) و آذرماه سال جاری بررسی و برگزیدگان انتخاب خواهند شد. در ژانویه قضاوت کنید. همچنین اختتامیه جشنواره آوای مهر در بهمن ماه و دهه فجر شکوهمند انقلاب اسلامی با شناخت و تجلیل از برگزیدگان به کار خود پایان می دهد.

این مسئول در ادامه خاطرنشان کرد: در دی ماه شاهد اجرای صحنه ای هنرمندان معلول برای آوای مهر هستیم.

نورانی افزود: افراد دارای معلولیت به مشاغل ۵ تا ۱۰ سال گروه الف، ۱۲ تا ۱۸ سال گروه ب، ۱۹ تا ۳۵ سال گروه ج و ۳۶ سال به بالا گروه D می گویند. ارسال شد تا شاهد حضور بیشتر آثار افراد دارای معلولیت در آوای مهر باشیم.

وی افزود: در قسمت موسیقی افراد حداکثر در پنج دقیقه آثار خود را در قالب تک نوازی، دونوازی و گروهی ضبط و ارسال کنند.

وی در خصوص بخش شعر و ادبیات جشنواره گفت: شعر نو، کلاسیک و قطعات ادبی در این موضوع گنجانده شده است و موضوع باز را گروهی ویژه برای این حوزه در نظر گرفته ایم.

وی در خصوص خوشنویسی نیز گفت: قلم نی، تحریر و طراحی علاوه بر موضوع آزاد شامل اقلامی در رشته خوشنویسی آوای مهر می باشد که افراد مجاز به ارسال آثار خود در سایز ۵۰*۷۰ سانتی متر یا در یک قطعه بدون قاب به دبیرخانه. انجام خواهد داد

نورانی در پایان با بیان اینکه معتقدم حمایت از معلولان در همه زمینه ها به رفاه اوست، اذعان داشت: از افراد شاغل در خانه موسیقی، شهرداری تهران و خانه موزه معین و استاد امیرزاهد. ، تا در کنار رفاه بتوانیم شرایط احترام ویژه و شایسته را برای هنرمندان معلول ایجاد کنیم. از صمیم قلب از شما تشکر می کنم و امیدوارم جشنواره آوای مهر به عنوان جشنواره ای زیبا و هدفمند در استان تهران بدرخشد و در سال های آینده شاهد آن باشیم. گسترش جشنواره در عرصه ملی و فراتر از مرزها. جمهوری اسلامی بین المللی شود.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید