پای کمک داور ویدیویی مسابقات لیگ برتر بسکتبال باز شد – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان



به گزارش خبرنگار مهر، استفاده کنید البته قضاوت تصویری دیدار بسکتبال کاله مازندران و نفت آبادان عصر دوشنبه در آمل افتتاح شد. این تجهیزات به سفارش باشگاه سیاه مازندران خریداری شده است و آن نمای آنلاین صحنه داوری بازی پالایش نفت دو تیم کاله و آبادان از حدود ۸ دوربین نصب شده است. در اتاق نشیمن در حال دریافت بود در خیلی صحنه ای که باعث اعتراض شد کارکنان فنی دو تیم بود، رفت.

این فناوری توسط یک شرکت دانش بنیان در ایران توسعه یافته است در همین حال ورزش تیم سیاه مشکی مازندران و پالایش نفت آبادان رونمایی شد و مو پیش از این در مسابقات لیگ برتر والیبال از فناوری داوری ویدیویی به صورت آفلاین نیز استفاده می شد.

در هفته سوم لیگ برتر بسکتبال تیم کاله مازندران عصر دوشنبه در سالن ورزشی پیامبر اعظم آمل میزبان تیم رده دومی پالایش نفت آبادان بود و در نهایت رقیب خود را شکست داد. ۸۴-۷۸.

شاگردان علی ارزمندی در تیم کاله مازندران در این دیدار هر چهار بازی را مقابل حریف خود آبادان به پیروزی رسانده اند که با حضور ملی پوشان امید زیادی به پیروزی دارند. در آمل آنها درخشش و شوت های سه امتیازی و دفاع حساب شده بازیکن آمریکایی خود در زمین خود را داشتند، داشتند و در نهایت با برتری ۶ امتیازی به سومین برد فصلشان منجر شد. در این موفقیت در مسابقات.

کاله با کسب ۲ امتیاز ارزشمند در این بازی خانگی ۶ امتیازی شد و با یک بازی کمتر به رده سوم جدول رده بندی مسابقات صعود کرد. تیم سیاه مازندران با تصمیم شورای تامین شهر آمل هفته چهارم بازی های خود را پشت درهای بسته انجام داد و دیدارهای هفته اول و دوم این تیم مقابل صنایع هرمزگان میزبان در بندرعباس و نابوگ اراک برگزار نشد. بدون حضور مخاطب.

در هفته پنجم این مسابقات روز پنجشنبه ۳۰ مهرماه تیم سیاهپوشان مازندران در خانه ورزش به مصاف هم رفتند. پیامبر بزرگ آمل میزبان تیم انتهای جدول است حفاظت از قدرت تهران است. فصل جدید لیگ برتر بسکتبال باشگاه های کشور با حضور ۱۲ تیم در حال برگزاری است و مشکی پوشان تنها نماینده مازندران در این دوره از مسابقات هستند. میزبان.