پادگان ۰۷ / انتقال پیمانکار جزئیات جدید: من پول نقد می خواهم! خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان


خبرگزاری مهر – گروه استان: جلسه بررسی وضعیت قرارگاه ۰۷ خرم آباد به همت ۸۴ پیاده لرستان برگزار و امیر نیز حضور داشت. خوشکنار همچنین جلسه ای بین فرمانده لشکر ۸۴ لرستان، پیمانکار نظامی، شهردار خرم آباد، عضو حقوقی شورای شهرداری و مدیرکل دفتر فنی استانداری لرستان برگزار شد.

شرح وضعیت پادگان ۰۷

امیر مراد خوشکنار فرمانده لشکر ۸۴ پیاده لرستان در این نشست با بیان اینکه طرح شهری پادگان ۰۷ خرم آباد در سال ۹۲ تهیه و به تصویب کمیته فنی شهرداری، راه و شهرسازی و کمیسیون پنج استان رسید، اظهار کرد: در سال ۹۴ این طرح به تصویب رسید. . شورای عالی معماری و شهرسازی تشکیل و جهت اجرا به ادارات کل استان ها و ادارات مسئول ابلاغ شد.

وی با بیان اینکه مجموعه پادگان ۰۷ دارای ۲۴۱ قطعه شامل کاربری های فرهنگی، آموزشی، فضای سبز، پاساژ، مسکونی، تجاری و غیره است گفت: پادگان ۰۷ در مجموع ۱۵ هکتار مساحت دارد که هفت هکتار آن فضای سبز است. و برای اماکن تفریحی و هنری در اختیار شهرداری قرار گرفته است، هفت هکتار باقی مانده نیز سرانه عمومی و ۲۱۲ قطعه مسکونی و تجاری، ۱۵۸ قطعه مسکونی و ۵۴ قطعه تجاری در دست بررسی است.

جزئیات پادگان جدید 07 / پیمانکار: من پول نقد می خواهم!

فرمانده لشکر ۸۴ پیاده لرستان گفت: از مجموع ۵۴ یگان، ۲۰ واحد سهام شهرداری محسوب می شود که ۱۴ واحد مسکونی و ۶ واحد تجاری است.

۱۱۵ قطعه در اختیار پیمانکار است

ثروتمند خوشکنار وی با بیان اینکه ساخت ۲۳ هزار واحد مسکونی در سال ۹۷ برای تامین مسکن کارکنان آغاز شد، اضافه کرد: بخشی از اعتبارات این ۲۳ هزار واحد مسکونی، زمین های فروخته شده بر اساس قانون خروج از پادگان است.

وی در ادامه گفت: در این راستا زمین در شهرهایی مانند خرم آباد، کرمانشاه، حمدان، تبریز، مشهد، شیراز، تهران و شاد پاک در نظر گرفته شد که ۲۵۶ واحد توسط پیمانکار زمین در بیرجند احداث شد و بخشی از پایتخت نیز متعلق به از ابتدا قیمت را کارشناسان نظامی و داخلی با در نظر گرفتن پیشرفت فیزیکی و قیمت زمین تعیین می کنند.

جزئیات پادگان جدید 07 / پیمانکار: من پول نقد می خواهم!

فرمانده لشکر ۸۴ پیاده لرستان در ادامه سخنان خود با بیان اینکه امروز قسمت های زیادی از همین اراضی قرارگاه ۰۷ آزاد شده و در اختیار پیمانکار است، گفت: حدود ۱۱۵ قسمت از این زمین ها به این شکل است. طحات ری در اختیار پیمانکار کلیه قطعات طبق تشریفات قانونی خاص واگذار می گردد.

ارتش همیشه در خط مقدم خدمت رسانی و کمک به مردم است

ثروتمند خوشکنار وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر ۷۷ قطعه مسکونی در اختیار ارتش و ۱۱ قطعه فرهنگی هنری و ۱۰ قطعه متفرقه دیگر در این مجموعه است، گفت: این ۷۷ قطعه است گیر اراده.

وی با اشاره به درخواست های عمرانی اعضای شورای شهر، شهردار، فرماندار و جانشین فرماندار، با اشاره به دعوت پیمانکار گفت: این کار را انجام دادیم، قرار بود دیروز جلسه داشته باشیم، اما چون شهردار نشستی در تهران”

فرمانده لشکر ۸۴ پیاده لرستان گفت: این کار موجب رونق اقتصادی استان می شود و ۱۵۸ قطعه مسکونی برای این شهرستان در نظر گرفته شده است که اینگلب ازدحام جاده ها را کاهش می دهد و ۵۸ قطعه تجاری نیز در شهرستان ایجاد اشتغال می کند.

جزئیات پادگان جدید 07 / پیمانکار: من پول نقد می خواهم!

ثروتمند خوشکنار ارتش جمهوری اسلامی ایران همواره در خط مقدم خدمت رسانی و کمک به مردم و آزادی کهکشان بوده است. الافلقتعریض جاده سراب، صدور ۳۰۰ سند رایگان در خوابگاه ارتش، همکاری ارتش در لرستان است.

این پروژه در حال انجام است

محمد خوشنام پیمانکار ارتش نیز در این نشست گفت: شرکت ما به عنوان پیمانکار ارتش کارهایی را برای ارتش انجام داده و در مناقصات مختلف شرکت می کند. جبران خسارت پرداخت خواهد شد.

وی گفت: ما به عنوان پیمانکار در مناقصه پروژه نظامی بیرجند شرکت کردیم که در آبان ماه سال گذشته برنده مناقصه شدیم که منجر به امضای قرارداد شد. پروژه بیرجند بخشی از زمین آنها را در نظر گرفت. در تبریز و خرم آباد.

پیمانکار ارتش تاکید کرد: این پروژه به سرعت در حال انجام است، فرمانده زمینی، پروژه طحات ری آنها به طور مرتب تحت نظر هستند و ما به آنها گزارش می دهیم. وی در ادامه گفت: برای انجام عملیات عمرانی نیاز به منابع است، برای فروش زمین در تبریز مشکلی نداشتیم اما در یکی دو ماه اخیر به دلیل صحبت هایی که در فضای مجازی در خرم آباد صورت گرفت، دچار مشکل شدیم.

جزئیات پادگان جدید 07 / پیمانکار: من پول نقد می خواهم!

خوشنام تاکید کرد: از مدیران استانی گلایه داریم، در این زمینه متضرر شده ایم، قیمت مصالح از یک ماه گذشته بسیار تغییر کرده است، هر روز که دیرتر منابع را می گیریم، هم از پروژه عقب هستیم و هم از پروژه عقب هستیم. از نظر مالی آسیب ببینند.”

بازیابی اسناد تک صفحه ای برای فیلدها

وی خاطرنشان کرد که پروژه ارتش وجود دارد طحات ری متعهد هستم که پس از اتمام پروژه تا دو سال دیگر پروژه را با همان هزینه سال گذشته اجرا کنم. برای ایجاد منابع مالی برای این ارزش ارزش ایجاد کنید و پروژه را با قدرت اجرا کنید.

از اینکه مدیران ارشد استان اعلام کردند هنوز کار تمام نشده و می توان آن را تعویض کرد، بسیار تعجب کردم. این پیمانکار ارتش گفت: هر کاری که ارتش انجام می دهد طبق قانون است و در خرم آباد انجام شده است. ۱۳۷۳. تعداد قطعات دریافتی، مسکونی، تجاری و … سند تک برگی می باشد.

خوشنام گفت: از اینکه مدیران ارشد استان اعلام کرده اند هنوز این کار تکمیل نشده و قابل تغییر است، بسیار تعجب می کنم. این برای من یک سوال و تعجب بود. کم کم سند مالکیت گرفتم تا آن را بفروشم، همه درباره خرید زمین صحبت می کردند، اما هیچکس با من به عنوان مالک اصلی زمین های ارتش صحبت نکرد.

جزئیات پادگان جدید 07 / پیمانکار: من پول نقد می خواهم!

وی خاطرنشان کرد: وضعیت خدمت رسانی به ثروتمندان بارها ایجاد شد خوشکنار من گلایه کردم: “وقتی نمی توانم زمین را بفروشم، ضرر می کنم.”

پیمانکار: من پول نقد می خواهم

این پیمانکار نظامی با بیان اینکه ۱۱۵ قطعه زمین دارم، گفت: ۲۱ قطعه از دو ماه قبل طبق صورت وضعیت تخلیه شده و ۳۰ قطعه دیگر نیز در هفته جاری بر اساس صورت وضعیت آزاد می شود. من هستم ملک آماده فروش است، اکنون می توانم آن را به هرکسی بفروشم، در این خصوص با اشخاص حقیقی و حقوقی صحبت کرده ام، افتخار برگزاری این جلسه را دارم و خیر پایه من نامه ای را امضا نکرده ام که بعداً شکایت نکنم.

آماده فروش زمین به صورت روزانه و حتی ۵ تا ۱۰ درصد ارزانتر هستم اما پول نقد می خواهم خوشنام تاکید کرد: حاضرم زمین را به قیمت روز و پنج تا ۱۰ درصد ارزانتر بفروشم اما پول نقد می خواهم چون در حال ساخت و ساز هستم نمی توانم زمین را بخرم. طحات ری من نمی توانم دوباره زمین را تمیز کنم، نمی توانم بدون منابع و طبق وعده به شهرداری یا سازمان دیگری زمین بدهم.

وی گفت: ارزش تخمینی ما برای ۲۱ قطعه یک هزار و ۵۵۰ مترمربعی مسکونی و یک هزار و ۱۰۰ مترمربع زمین تجاری بین ۸۵ تا ۹۰ میلیارد تومان است.

جزئیات پادگان جدید 07 / پیمانکار: من پول نقد می خواهم!

شهردار از پیمانکار مهلت خواست

سعید فتوحی شهردار خرم آباد نیز در سخنانی با بیان اینکه در آینده در این زمینه به عدالت خواهیم رسید گفت: در این زمینه برای حفظ ۱۱ بنای میراث فرهنگی وارد این مجموعه شدیم.

این موضوع به مطالبه مردم تبدیل شده است، این مجموعه ۱۵ هکتار است و می تواند تاریخی، گردشگری، تفریحی و … باشد، گفت: باید در این زمینه توافق شود و از این زمین ۱۵ هکتاری دست نکشیم. . شهر

شرکت تمام دارایی خود را با اجازه اعضای شورا می فروشد و به بهره برداری می رساند شهردار خرم آباد گفت: این مجموعه دیگر نگهداری نمی شود و ساختمان ها در خطر تخریب قرار دارند.

فتوحی گفت: با تمام این اوصاف شهرداری تعدادی ملک دارد و می خواهد نظافت را یک پیمانکار ارتش انجام دهد. بیا خرم آباد.

وی با اشاره به ظرفیت های خرم آباد در حوزه گردشگری گفت: شهرداری با مجوز اعضای شورا هر چه دارد می فروشد و در حال کار است و تا جایی که امکان دارد بقیه را از طریق استانداری می دهیم.

شهردار خرم آباد گفت: این موضوع به مطالبه جدی مردم تبدیل شده است، آمادگی داریم با پیمانکار ارتش برای سرمایه گذاری در شهر خرم آباد همکاری کنیم، پیمانکار ارتش باید فرصت فروش ملکه را به ما بدهد.