واکنش وزیر راه و شهرسازی به ادعای مشاورش


به گزارش تجارت نیوز، وزیر راه و شهرسازی در واکنش به شایعات منتشر شده در رسانه ها درباره وزارت راه و شهرسازی اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ رستم قاسمی در خصوص رسوایی های اخیر رسانه ای اطلاعیه ای به وزارت راه و شهرسازی صادر کرد. در بخشی از این بیانیه آمده است:

اخیراً اخباری که در مورد یکی از مشاوران من منتشر شده است و رسیدگی به اتهامات یک فرد مورد بازجویی توسط نهاد نظارتی در دولت منجر به سوء استفاده دشمنان نظام و تخریب کارکنان وزارت راه شده است. و عمران شهری به ویژه جوانان انقلابی و زحمتکش این وزارتخانه. این مقدماتی است و برای حفظ حریم خصوصی، تا زمان نهایی شدن تحقیقات توسط نهادهای نظارتی و قضایی، هیچ اطلاعاتی از این پرونده در دسترس نیست. منتشر شده و تمامی مطالب ذکر شده تنها حدس و گمان است که صحت آن مشخص و تایید نشده است.

در بخش دوم این بیانیه آمده است: اینجانب به عنوان وزیر راه و شهرسازی ضمن اعتماد کامل به نهادهای نظارتی دولت، رسیدگی دقیق و غیرموجه به ادعای هر یک از صاحبان سهام را ضروری و واجب می‌دانم. هر دفتر با عنایت به سرعت عمل این وزارتخانه، در تکمیل تحقیقات و روشن شدن واقعیت ها اعلام همکاری می نمایم. اما رسانه ها باید قبل از اثبات اتهامات در مراجع ذیصلاح قضایی و لطمه زدن به حیثیت افراد، از گمانه زنی های بی اساس خودداری کنند.

البته طی یک سال گذشته اقدامات قابل توجهی برای رفع موانع فساد در وزارت راه و شهرسازی صورت گرفته است که در مقاطعی با کارزارهای خرابکارانه گسترده برای کند کردن این روند از جمله رفع شفافیت های سازمانی گسترده مواجه بوده است. با اشاره به امضای طلایی، عدالت در فرصت‌های اقتصادی، بازپس‌گیری ثروت‌ها و دارایی‌های ملی در دست اشرار، انشالله گزارش کامل به دست مردم شریف خواهد رسید.