والیبال قهرمانی جهان شگفتی ژاپن تمام نشد/ صعود فرانسه به جمع ۸ تیم برتر


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، سومین روز از شانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان ۲۰۲۲ روز دوشنبه ۲۳ شهریورماه با برگزاری دو دیدار در سالن استوجیتس برگزار می شود. عرصه سپس شهر لیوبلیانا در اسلوونی آمد.

در اولین دیدار تیم های ملی والیبال هلند و اوکراین به مصاف یکدیگر رفتند. در دقیقه ۷۵، اوکراین با نتیجه ۳ بر صفر هلند را شکست داد و عنوان شگفتی ساز این مرحله از مسابقات را قطعی کرد. هلندی ها در سه ست متوالی با امتیازهای ۲۵-۱۶، ۲۵-۱۹ و ۲۵-۱۸ بازی را واگذار کردند و از مسابقات خارج شدند.

در دومین دیدار از ساعت ۲۳:۳۰ تیم های فرانسه و ژاپن به مصاف یکدیگر رفتند. این بازی با نتیجه ۳ بر ۲ و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۷، ۲۱ بر ۲۵، ۲۶ بر ۲۴، ۲۲ بر ۲۵ به پیروزی رسید. ، و ۱۸:۱۶. نماینده پایان یافته آسیا در این مسابقات عملکرد بسیار خوبی داشت و تا پایان پچند وقت او به قهرمان المپیک رفت اما دانش آموز جیانی آنها با استفاده از تجربه خود توانستند در مرحله بعد در دیدار مقابل تیم ایتالیا پیروز شوند.

تیم ملی والیبال ایران امروز سه شنبه ۱۵ ساعت ۲۳:۳۰ به میدان می رودرودخانه Bقهرمان مردان جهان در تهران در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف برزیل می رود.

پایان پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید