هزینه رفتن به مشهد چقدر است؟


چه عادت داشته باشید و چه نه، یافتن بلیط ارزان هواپیما همیشه یک معمای چینی است. قبل از انتخاب می توانید با بررسی لیست قیمت و شرایط و نکات بهترین بلیط را خریداری کنید. حتی برای مسیرهای پرتردد مثل تهران به مشهد.

مشهد که کلان شهر مهم ایران است، دومین مسیر هوایی پرتردد را نیز دارد، این شهر روزانه میزبان بیش از هزار مسافر است که بیشتر آنها از تهران به این شهر سفر می کنند. از این رو روزانه چندین پرواز به این شهر انجام می شود که لیست قیمت آنها در زیر آمده است.

بهترین خطوط هوایی به مقصد مشهد

یکی از پرترددترین مسیرهای هوایی ایران تهران به مشهد است و به همین دلیل روزانه چندین پرواز از تهران به این مقصد انجام می شود.

روزانه حدود ۱۳ پرواز از تهران به مشهد انجام می شود که به طور کلی خطوط هوایی تهران به مشهد به شرح زیر است:

 • بزرگ
 • ایران ایرتور
 • ایران ایر
 • زاگرس
 • آینده
 • زاگرس
 • سپهران
 • وارش
 • نورانی
 • آسمان
 • سها
 • کاسپین
 • پیمانکاران آئرو

هزینه خرید بلیط هواپیما مشهد در روزهای مختلف سال

هزینه رفتن به مشهد چقدر است؟

عوامل زیادی بر قیمت بلیط هواپیما تهران به مشهد تاثیر می گذارد اما به طور کلی در ادامه لیستی از قیمت بلیط این مسیر (تهران به مشهد) در فصل پاییز آورده شده است.

قیمت بلیط تهران کیش در روزهای عادی ۰۰۰/۰۱۹/۱
قیمت بلیط تهران کیش در روزهای کم تقاضا ۰۰۰/۵۰۰
مناسبت های خاص قیمت بلیط تهران کیش ۰۰۰/۵۰۰/۱

قیمت بلیط مشهد در سه ماه گذشته

با مقایسه انواع بلیط تهران به مشهد در سایت خرید اینترنتی طاهشت می توانید مناسب ترین پرواز را انتخاب کرده و در نهایت بلیط مورد نظر را با بهترین قیمت رزرو کنید.

خرید ارزانترین بلیط هواپیما تهران مشهد

تجربه و شواهد مسافران خطوط هوایی نشان می دهد که اگر بلیط خود را در زمانی که تقاضا زیاد است خریداری کنید، قیمت بلیط هواپیما بسیار بالاتر از قیمت معمولی خواهد بود. از طرفی در دوره های کم تقاضا این مقدار بسیار کمتر از حد معمول است.

اما مسیر تهران به مشهد یکی از پرترددترین مسیرهای کشور است. باید بدانید بلیط هواپیما این مسیر چه زمانی کمترین مسافر و در نتیجه ارزان ترین بلیط را دارد.

برای یافتن ارزان‌ترین بلیط پرواز تهران-مشهد از بین تمامی ایرلاین‌ها، می‌توانید با انتخاب اینکه در روزهای میانی هفته تعداد مسافران کمتری وجود دارد و معمولاً پروازهای صبح زود مورد استقبال مسافران قرار نمی‌گیرد، هزینه کمتری را پرداخت کنید. پرواز

اما به طور کلی می توانید با شروع مدرسه در ماه های مهر، بلیط ارزان پرواز تهران به مشهد را تهیه کنید. سه ماه زمستانی را به دلیل سردی هوا و البته نزدیک بودن نوروز اسفند ماه رزرو کنید.

مدت زمان پرواز کیش به تهران

فاصله هوایی تهران تا مشهد ۷۵۲ کیلومتر است و حدود ۱ ساعت و ۲۵ دقیقه طول می کشد.

این پرواز از فرودگاه مهرآباد تهران آغاز و در فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد به زمین می نشیند.

هر آنچه برای خرید بلیط مشهد نیاز دارید

در حال حاضر بیشتر بلیط هواپیما به صورت آنلاین خریداری می شود. با چند نکته ساده می توانید بهترین و مناسب ترین بلیط را خریداری کنید.

البته، اگر شما از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید حضوری یا با یک متخصص خرید کنید، این برای شماست:

 • با نماینده فروش بلیط داخلی آژانس صحبت کنید، پس از دریافت اطلاعات شما، نماینده فروش گزینه های پروازی مناسب و در دسترس را برای سفر در اختیار شما قرار می دهد.
 • بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید و با تکمیل رزرو بلیط هواپیما، اطلاعات شخصی خود و همراهان را در اختیار آژانس مسافرتی خود قرار دهید و در نهایت پرداخت را انجام دهید.
 • توجه: قبل از رزرو بلیط، تمام اطلاعات خود را آماده نگه دارید. این کار روند رزرو را تسریع می کند.

هزینه رفتن به مشهد چقدر است؟

نکات خرید اینترنتی بلیط تهران مشهد:

 • شماره ۱: ارزان ترین پروازها را بیابید: بهترین وب سایت ها برای رزرو پرواز

در بالای لیست نکات مهم برای رزرو پرواز، استفاده از سایت های فروش آنلاین بلیط است. اگر می‌خواهید بدانید که چگونه می‌توانید ارزان‌ترین و بهترین پروازها را دریافت کنید، باید بدانید که کجا به صورت آنلاین نگاه کنید.

به دنبال یک سایت جامع و قابل اعتماد باشید که ترجیحاً دارای پشتیبانی آنلاین ۲۴ ساعته و دفتر فروش زنده باشد. البته با یک جستجوی ساده می توانید سایت های مورد اعتماد را پیدا کنید.

 • برای رزرو پرواز شماره ۲: یک سفر رفت و برگشت را با هم رزرو کنید

یکی از بهترین نکات برای رزرو پرواز این است که بلیط رفت و برگشت را با هم و به صورت دو پرواز مجزا بررسی کنید.

به کمک این می توانید زمان پرواز مورد نظر را بدست آورید و بلیط ارزان تهیه کنید.

 • شماره ۳: زمان رزرو

البته این ترفند بیشتر برای سیستم ها و پروازهای بین المللی است. اما به طور کلی باید بدانید که هر چه زودتر بلیط پرواز خود را تهیه کنید، قیمت کمتری خواهید پرداخت و اطمینان بیشتری از خرید پرواز مورد نظر خود خواهید داشت.

 • شماره ۴: یک فرودگاه جایگزین پیدا کنید

یکی دیگر از بهترین نکات ما برای داشتن پروازهای مناسب، تنظیم انتخاب فرودگاه است. در شهرهای بزرگ دنیا هم همینطور است.

 • شماره ۵: در انتخاب روز و ساعت انعطاف پذیر باشید

انعطاف پذیری در تاریخ و زمان پرواز یکی دیگر از ترفندهای دریافت پروازهای ارزان است.

تصمیم بگیرید که چه زمانی سفر خواهید کرد. با همراهان خود تصمیم بگیرید که چه زمانی و چه مدت سفر خواهید کرد. هر چه در تاریخ های خود انعطاف بیشتری داشته باشید، پیدا کردن بلیط تهران به مشهد آسان تر خواهد بود.

اگر تاریخ های شما منعطف نیست یا می خواهید سفر خود را به زودی به پایان برسانید، بهتر است هر چه زودتر بلیط رزرو کنید. این امر مخصوصاً اگر در ایام پرطرفدار و شلوغ مانند عید و تعطیلات پرواز می کنید بسیار مهم است.

برخی از روزهای هفته مانند شنبه ها، پنجشنبه ها و جمعه ها که تقاضای مسافر زیاد است، گران تر هستند. به طور کلی، ارزان ترین روزها برای پرواز معمولا سه شنبه و چهارشنبه است.

منبع: لیست قیمت پروازهای تهران مشهد در پاییز

میانگین امتیاز ۵ از ۵

از کل ۱ رای

لینک کوتاه: https://pulbank.ir/?p=308025