نقش موثر بیمه سلامت در حوزه عدالت اجتماعی / تمرکز ویژه بر حوزه درمان چیست؟


به گزارش خبرگزاری فارس از خرم آباد، افشین بازگیر فرماندار چگنی در آیین نوسازی ساختمان اداری بیمه سلامت چگنی اظهار داشت: یکی از دستاوردهای حوزه سلامت فراگیر، برقراری عدالت اجتماعی است. در جامعه ایفای نقش کرده است.

وی افزود: هر جامعه ای نیروی سالم و توانمندی دارد و می تواند رشد و توسعه بدهد و در این زمینه انجمن بیمه سلامت سازمانی است که می تواند به این دغدغه مردم رسیدگی کند و بستر را فراهم کند.

فرماندار چگنی با توجه به اینکه ۹۰ درصد جمعیت چگنی در روستاها زندگی می کنند، افزود: بیشترین افراد تحت پوشش بیمه در این شهرستان مربوط به بیمه سلامت هستند و هنوز تعداد کمی از افراد فاقد بیمه هستند.بیمه که انتظار می رود سلامت آنها بهبود یابد.” پوشش دادن.

بازگیر گفت: احداث ساختمان اداری بیمه سلامت شهرستان چگنی قطعا خدمات بهتر و موثرتری را به بیمه شدگان ارائه می کند.

وی با اشاره به چهار اصل اساسی که در نظام سلامت وجود دارد، تصریح کرد: برقراری عدالت اجتماعی، همکاری های بین بخشی، مشارکت مردمی و استفاده از فناوری مناسب چهار اصل است که باعث موفقیت بیمه سلامت در این حوزه ها می شود.

وی افزود: با توجه به اینکه چگنی شهری نوپا است و همچنان از سطح معایب بالایی برخوردار است، باید ضمن تخصیص اعتبار در حوزه بهداشت و درمان و اراضی اطراف بیمارستان به این شهرستان توجه ویژه ای شود و به روز رسانی شود تا بتوانیم بیشتر توسعه برای ارائه خدمات بهتر به مردم.

وی با اشاره به اینکه ساختار اداری ادارات در شهرستان چنگنی هنوز کامل نشده است، تاکید کرد: برای ارائه خدمات مطلوب نیازمند تکمیل ادارات در شهر چنگی و ساختار آنها اداری است که متاسفانه هنوز ادارات زیادی را نمایندگی می کند و اداره می شود و بسیاری از این دستگاه ها قادر به ارائه خدمات به مردم نیستند و امیدواریم با پیگیری های استاندار لرستان ساختار اداری ادارات در شهرستان چگنی تکمیل شود.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید