نحوه جدا کردن نوزاد از پستانک

اکثر نوزادان عادت دارند تقریباً هر چیزی از جمله انگشت کوچک خود را بمکند. آنها معمولاً این کار را انجام می دهند زیرا آنها را آرام می کند. پستانک برای این منظور طراحی شده است. برای حفظ امنیت و رضایت نوزادان حتی اگر از مادران خود دور باشند.

با این حال، نوزادان باید از مکیدن همیشگی خود در زمانی که بزرگتر می شوند خودداری کنند. اما وقتی نوزادان کاملاً وابستگی خود را به پستانک پیدا کردند، بدون آن نمی‌توانند به راحتی آرام شوند، بنابراین این برای مادران به چالش بزرگی تبدیل می‌شود تا آنها را با آن کنار بگذارند.

خوشبختانه راه های مختلفی برای از شیر گرفتن نوزاد از پستانک وجود دارد. هدف اصلی این است که آن را مسئولانه و با در نظر گرفتن دقیق احساسات کودک انجام دهیم. به این معنی که شما باید مرحله اولیه انضباطی را تحمیل کنید و در عین حال به کودک خود اهمیت آن را بفهمید. اما هنگامی که این فرآیند را شروع می کنید زیاد نگران نباشید زیرا نوزادان به راحتی می توانند با چیزها و شرایط سازگار شوند، بنابراین شما باید به اندازه کافی در انتقال پیام صحیح سریع باشید. شما باید آنها را وادار کنید که این واقعیت را در نظر بگیرند که بزرگ شدن همچنین به معنای ترک برخی عادات است.

برای شروع حرکت، باید تا حد امکان آن را به صورت مثبت تحمیل کنید. کودکان نوپا بسیار حساس هستند و دقیقاً می توانند احساسات یک فرد را با افرادی که مانند مادرانشان به آنها نزدیکتر هستند تشخیص دهند. بنابراین، اگر احساس ناراحتی می‌کنید، هرگز به این روند نزدیک نشوید و شروع به سفارش دادن کنید، زیرا بچه‌ها بلافاصله به حالت دفاعی می‌روند و تحمیل از شیر گرفتن سخت‌تر می‌شود.

توجه به این واقعیت که کودکان نوپا فقط انسان هستند از طرف شما ضروری است. شما باید چند مرحله روشمند را برای کودک خود برنامه ریزی کنید تا از دنبال کردن این روند لذت ببرد و مشاهده این امر باعث می شود که شما نیز از آن لذت ببرید.

یک داستان بسازید و آن را در روش های خود بگنجانید. همه ما می‌دانیم که بچه‌ها دوست دارند داستان‌ها را بشنوند، بنابراین این فرصت شماست تا به کودکتان بفهمانید که این روند را درک کند و نگرانی صمیمانه شما را برای او احساس کند. هنگامی که توجه کودک نوپای خود را از طریق داستان خود جلب کردید، کودک دیگر زحمت فکر کردن به پستانک را نخواهد داد. سعی کنید یک شخصیت داستانی بسازید که احتمالاً شامل یک «پری پستانک» باشد تا به تخیل فرزندتان ضربه بزند و پیام درست را از طریق شخصیتی که خلق کرده‌اید القا کنید.

شاید بتوانید بگویید هر بار که کودکی از پستانک خودداری می کند، یک سال بیشتر به زندگی او می رسد. یا هر چیزی که فکرش را بکنید تا کودکتان را از این عادت منحرف کند.

زمانی را در نظر بگیرید تا کودک خود را از عادت خود منحرف کند. شما باید مطمئن شوید که فرآیند باید به طور طبیعی جریان داشته باشد. با این حال، تنها در صورتی می‌توانید مداخله کنید که مشکلاتی با همدلی قابل توجهی پیش بیاید. می‌توانید مدت زمانی که کودکتان پستانک را می‌خورد به آرامی کاهش دهید تا زمانی که از پس آن برآید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر