نتایج قرعه کشی مرحله سوم تخصیص خودرو منتشر شد


نتایج قرعه کشی مرحله سوم تخصیص خودرو منتشر شد

نتایج قرعه کشی مرحله سوم تخصیص خودرو اعلام شد و هم اکنون در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو در دسترس است.

– اخبار مالی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، نتایج مرحله سوم قرعه کشی واگذاری خودرو در سامانه یکپارچه منتشر شده و ثبت نام کنندگان می توانند با وارد کردن کد ملی یا کد رهگیری، نتایج قرعه کشی خودرو را بیابند. سیستم

ثبت نام مرحله سوم فروش خودرو در سامانه یکپارچه از ۲۵ شهریور آغاز و ۲۸ شهریور پایان یافت.

نسبت تعداد ثبت نام کنندگان و تعداد خودروهای فروخته شده در این مقطع نشان می دهد که با وجود تمامی ادعاها و آمارهای مسئولان وزارت صنعت مبنی بر افزایش تولید و عرضه خودرو، هنوز راه زیادی در پیش است. برای رفع نیاز بازار تولید کننده. به عنوان مثال در مقابل یک میلیون و ۵۶۶ هزار درخواست ۲۰۶ خودروی تیپ دو، تنها ۵۰۰ خودرو ارائه شد، یعنی از بیش از ۳۱۰۰ نفری که در قرعه کشی برای خودرو اقدام کردند، تنها یک نفر توانسته است آن را دریافت کند.

در سومین دوره قرعه کشی تلفیقی حدود ۶۰ هزار خودرو عرضه شد که ۵۰ درصد آن به طرح ظرفیت جوانان قرعه کشی و ۲۰ درصد به ظرفیت قرعه کشی خودروهای فرسوده اختصاص یافت. تفاوت نوبت سوم قرعه کشی یکپارچه با دفعه قبل درخواست ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت برای متقاضیان مشمول طرح تعویض خودروهای فرسوده است.

در سومین دوره ثبت نام سامانه تخصیص یکپارچه خودرو ۶ میلیون و ۶۸۴ هزار و ۳۸۴ نفر ثبت نام کردند که از این تعداد ۳۶۴ هزار و ۸۳ نفر معادل ۴/۵ درصد از متقاضیان یووا یوجانا و ۱۲۴ هزار و ۵۶۹ نفر معادل یک و نه. ده ها نفر برای جایگزینی قطارهای فرسوده درخواست داده اند.

در این مرحله با خروج محصولات سایپا به جز ساینا اس از قرعه کشی، تنها یک و دو دهم درصد ثبت نام ها به متقاضیان شرکت سایپا اختصاص یافت و بیش از ۹۷ درصد ثبت نام ها در دوره سوم خودرو بود. .

در این مرحله از فروش خودرو، ۷۳ هزار و ۴۹۹ نفر برای محصول لاماری ایما، یک میلیون و ۵۶۶ هزار و ۲۴۶ نفر برای ۱۵۳ خودرو و پژو ۲۰۶ تیپ دو برای ظرفیت ۵۰۰ خودرو ثبت نام کرده اند.

تولید پارس ۲ میلیون و ۲۸۵ هزار و ۱۶۱ نفر برای ظرفیت ۱۰۰۰ هزار دستگاه، پارس سال ۱ میلیون ۱۸۳ هزار و ۳۹۸ نفر برای ظرفیت ۴ هزار دستگاه، دنا پلاس اتوماتیک ۲۷۷ هزار و ۷۹۳ نفر برای ظرفیت ۵۰۰ دستگاه، سورن پلاس ۲۴۸ هزار و ۹۹۱ نفر برای ظرفیت ۳ هزار و ۲۵۰ دستگاه، ۲۶۲ هزار و ۷۷۳ نفر ظرفیت رانا پلاس ۲۵۰ واحد و ساینا ۷۱ هزار و ۵۷۵ نفر برای ظرفیت ۹ هزار و ۱۰۸ واحدی در سامانه فروش ثبت نام کردند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

میانگین امتیاز ۵ از ۵

از کل ۱ رای

لینک کوتاه: https://pulbank.ir/?p=306486