نتایج قرعه کشی خودرو روز شنبه اول مردادماه اعلام می شود


نتایج قرعه کشی خودرو روز شنبه اول مردادماه اعلام می شود

سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: نتایج دور دوم فروش خودرو در سامانه یکپارچه روز شنبه اول مردادماه منتشر می شود.

– اخبار مالی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، امید قالیباف سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در مهلت سه روزه ثبت نام مرحله دوم فروش خودرو بالغ بر ۶۵۷ هزار نفر ثبت نام کردند که ۵۰ نفر است. درصد افزایش نسبت به مرحله اول نتایج دوره شنبه ۲۴ مرداد ماه اعلام می شود

در این مدت در مجموع ۶ میلیون و ۵۷ هزار و ۵۵۵ نفر در طرح های ویژه فروش، پیش فروش و تولید خودروسازان اعم از نیمه دولتی و خصوصی شرکت کردند و حدود ۷۶ هزار و ۷۰۰ خودرو ثبت نام کردند.

سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: نتایج قرعه کشی هفته آینده یکشنبه (دوم مردادماه) با نظارت سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان اعلام می شود. این دوره به دلیل تطابق اطلاعات و داده های ثبت نام کنندگان با طرح جوانان جمعیت و کنترل صلاحیت در نظر گرفته شده است.

* قرعه کشی سریع و سریع آر قرعه کشی شد

البته بر اساس اعلام حسین کاظمی طرقی، معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا، به کلیه ثبت نام کنندگان در سامانه یکپارچه تخصیص خودروهای کویک و کویک آر بدون قرعه کشی خودرو تعلق می گیرد.

لاگی معاون وزیر صنایع در این خصوص گفت: در دومین دوره قرعه کشی در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، تمامی خودروهای سایپا از مرحله قرعه کشی حذف شدند و امیدوارم خودروهای سایر خودروسازان نیز از روند قرعه کشی خارج شوند. در دوره بعدی نیز از قرعه کشی حذف شد.

به گزارش تسنیم، مرحله دوم ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو از چهارم تیرماه به مدت سه روز آغاز شد و ساعت ۱۷ روز سه شنبه ۷ تیرماه به پایان رسید.

۱.۳ درصد شانس برنده شدن متقاضیان در مرحله دوم قرعه کشی خودرو، ثبت نام ۶ میلیون نفر در مرحله دوم فروش یکپارچه خودرو / افزایش ۵۰ درصدی متقاضیان نسبت به مرحله اول ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه خودرو به پایان رسید / نتایج هفته آینده اعلام می شود هر دقیقه ۷ هزار متقاضی در سامانه یکپارچه ثبت نام می کنند برای خرید خودرو، خرید خودرو شاهین بدون قرعه کشی. کدام خودروها در مرحله دوم ثبت نام در سامانه یکپارچه خودرو فروخته می شوند؟ + جدول

انتهای پیام/

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

میانگین امتیاز ۵ از ۵

از کل ۱ رای

لینک کوتاه: https://pulbank.ir/?p=304636