نبود بیمارستان در اشکذر طنز تلخی است – خبرگزاری مهر ایران و جهانمهران فاطمی در جلسه کارگروه توسعه شهرستان اشکذر که به مناسبت هفته دولت در روز جمعه برگزار شد، با اشاره به مشکلات و کمبودهای شهرستان اشکذر، گفت: تمامی روستاهای شهرستان اشکذر به ویژه تقسیمات خضرآباد نیازمند دیوار ساحلی هستند.

وی با بیان اینکه شرکت آب منطقه ای و کریشی جهاد باید هر چه سریعتر عملیات احداث دیوار ساحلی را آغاز کنند تا در اثر بارندگی های بعدی آسیبی نبیند، افزود: برای ساخت و ساز نباید به اعتبارات دهیاری ها اتکا کرد. دیوار لبه

فاطمی گفت: اعتبار گرام پریشادها بسیار محدود است و بودجه ناچیز گرام پریشان ها صرف ساخت دیوار ساحلی می شود که این ظلم است و اجازه نمی دهم این اتفاق بیفتد.

وی تاکید کرد: شرکت آب منطقه ای باید با موافقت فرماندار اشکذر و هیدرولوژیست منطقه در اسرع وقت و با اولویت از منبع منابع خود اقدام به احداث دیوارهای کناری در روستاهای دهستان خضرآباد کند.

استاندار یزد همچنین درباره تکمیل هفت واحد آموزشی خیریه در شهرستان اشکذر با مصوبه این کارگروه بیان کرد: این مدارس ۴۰ درصد پیشرفت داشته و باید هر چه سریعتر به بهره برداری برسد.

وی تاکید کرد: سه مدرسه ساخته شده توسط سه واحد کاشی سازی را تکمیل و در راستای مسئولیت اجتماعی تکمیل کنند.

فاطمی مهم ترین مصوبه جلسه امروز را این مهم دانست و تاکید کرد: نمازخانه مدرسه رضوانیه باید مشمول طرح های نوسازی مدارس شود و تا هفته دولت سال آینده تمامی پروژه ها آماده بهره برداری شود.

به گزارش مهر، اختصاص اعتبار برای مرمت و بازسازی جاده خضرآباد، اختصاص اعتبار به شهرداری اشکذر برای بازسازی گلزار شهدا، جبران خسارت کانال توسط جهاد کشاورزی، اتمام پروژه لامپ. جاده سنتو تا پل شهید سلیمانی، سدسازی در روستاهای بخش خضرآباد و بهسازی سیل بندها. اجرای طرح مطالعاتی راه دسترسی سنگر دوچرخه ترکیبی شهر فولاد و دهها طرح دیگر تصویب شد. ملاقات