موضوع حقوق بازنشستگان باید حل شود – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی ظهر امروز در خطبه نماز جمعه کرمان خود و نمازگزاران را به تقوای الهی توصیه کرد. آه تو اهل ایمان باشید، انسانهای صالح، از حق پیروی کنید زیرا بر اساس رفتار و کردار اوست. شناسهسرنوشتت را رقم خواهد زد

دینداری دو محور اصلی دارد که یکی از آن ها یاد خداست، وی افزود: فراموشی خدا موجب فراموشی خود می شود پس باید بدانیم که خداوند با دقت مراقب ماست و از سوی دیگر نظاره گر است. دادگاه عدل الهی دومین اصل حق است. روز قیامت و قضای الهی را به یاد بیاوریم.

نماینده ولی فقیه استان کرمان با اشاره به اینکه وقتی انسان غرق در شهوت است فرصتی برای یاد خدا ندارد، گفت: در بالا آثار یاد خدا و تقوای الهی است. فوق العاده اولین کار یاد خدا فرقان است یعنی قدرت تشخیص حق و باطل.

وی با بیان اینکه برای رسیدن به سلامت عقل باید متدین بود، افزود: تقوا باید در همه زمینه ها اعم از فردی، خانوادگی، فرزندی، محل کار، مسائل مالی، تقوای جنسی و تقوای سیاسی رعایت شود. این موارد باعث آسیب جدی می شود. فرد و جامعه.

امام جمعه با اشاره و تبریک میلاد امام هادی (ع)آ) و امام موسی کاظمآ)وی افزود: آغاز هفته بهزیستی است و خدمت در این منطقه یک عبادت بزرگ است. امیدواریم مردم و خیرین در این زمینه کمک بیشتری کنند.

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی در سالروز تاسیس سازمان تامین اجتماعی گفت: امیدواریم هر چه زودتر حقوق بازنشستگان ابلاغ شود و خبرهای خوبی در این زمینه اعلام شود و بازنشستگان آن را پیگیری کنند. توجه

وی با اشاره به اینکه در سالگرد تاسیس شورای نگهبان هستیم، گفت: یکی از وظایف شورای نگهبان نظارت بر قوانین مجلس است که مغایرتی با احکام اسلامی ندارد.

امام جمعه کرمان این روز را روز بزرگداشت آیت الله کاشانی دانست که مجاهدت های ایشان قابل تحسین و مطالعه برای جوانان است و افزود: عید مبت و غدیر دو عید محوری است زیرا مبت درباره پیامبر و عید است. غدیر درباره ولایت است.

نماینده ولی فقیه استان کرمان با بیان اینکه پیامی از سوی رهبر معظم انقلاب به زائران داریم که سه محور اصلی دارد، گفت: برای دو محور وحدت، معنویت و مقاومت، سه اصل مورد تاکید مقام معظم رهبری است. رهبر. خداوند در پیام خود به حجاج ممنوع است انجام داده است