رژیم لاغری سریع

موانع پیش روی شرکت‌های فناوری در خوزستان باید برداشته شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، آیت الله محسن حیدری ظهر امروز چهارشنبه در آئین تکریم و معارفه رئیس قدیم و جدید پارک علم و فناوری خوزستان اظهار کرد: علم و فناوری طبق راهبردهای مقام معظم رهبری و تاکیداتشان بر تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان نیز اهمیت بالایی دارد؛ البته ایران در دو دهه اخیر در این زمینه گام‌های بلندی را برداشته است.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب تمدن اسلامی را یکی از اهداف اصلی انقلاب می‌داند و رسیدن به آن بدون علم و فناوری میسر نیست؛ ایشان بیشترین وقت و انرژی خود را روی این امر گذاشته و همواره تلاش داشته‌اند تا دولت را به این سمت سوق داده و از دانشمندان و نخبگان را تقویت کنند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: کارهای بزرگی در ایران اسلامی انجام شده اما خوزستان باید به نوبه خود سهمی را بر عهده بگیرد اگر چه تاکنون در پارک علم و فناوری اقدامات خوبی صورت گرفته و بیش از ۳۰۰ شرکت در این استان فعال هستند.

وی افزود: ظرفیت‌های علم و فناوری خوزستان فراوان است و باید بررسی شود که آیا در خوزستان از این ظرفیت استفاده شده یا نه؛ بنابراین از مسئولان اجرایی خوزستان انتظار می‌رود که موانع پیش روی این شرکت‌ها را بردارند و انسان‌های نخبه بیشتری پیدا کنند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: روان‌سازی توسعه علم و فناوری می‌تواند ظرفیت‌های علمی بیشتری را به کار گیرد و نیروهای علمی، پخته و دانشمند را پای کار بیاورد.