مواد معدنی قوی پوست که می تواند علائم کشش را از بین ببرد

هیچ کس نمی‌خواهد روی پوست خود ترک‌های پوستی داشته باشد. این لک‌ها چه نیم اینچ یا کاملاً در اطراف ران‌ها، شکم و سایر نواحی پخش شده باشند، پوست شما را زشت می‌کنند. در حالی که می توانید آنها را زیر لباس های خود پنهان کنید، نمی توانید آنها را برای همیشه بپوشانید. بنابراین ممکن است به خوبی با علائم کشش مقابله کنید.

اساساً، علائم کشش زمانی ایجاد می شوند که به طور ناگهانی وزن خود را اضافه یا کاهش دهید. درست مانند زمانی که فردی باردار است یا وارد بدنسازی می شود، تغییرات شدیدی که در بدن اتفاق می افتد باعث کشش یا انقباض سریع می شود که نوعی جای زخم در پوست ایجاد می کند. این اسکارها که علائم کششی نامیده می شوند معمولاً به صورت خطوط سفید، قرمز یا ارغوانی در ران ها، سینه ها، شانه ها و ناحیه باسن ظاهر می شوند.

وقتی صحبت از مشکلات پوستی مانند ترک‌های پوستی به میان می‌آید، همیشه بهترین کار این است که مبارزه را درون بدن خود وارد کنید تا روی سطح پوست. به این معنی که باید تغییراتی در سبک زندگی خود ایجاد کنید و مهمتر از آن، مصرف برخی از مواد مغذی و مواد معدنی ضروری را افزایش دهید تا به پوست خود کمک کنید لایه‌های زخم‌دار را از بین ببرد.

طبیعتاً اولین کار شما این است که بدانید در این لحظه از نظر عادات و روال روزانه در کجا قرار دارید. به عبارت دیگر، شما باید از جنبه هایی از سبک زندگی خود آگاه باشید که ممکن است برای سلامت پوست شما مفید نباشد. به عنوان مثال، اگر عاشق غذاهای فرآوری شده و ناسالم، قهوه یا نوشابه هستید، زمان آن رسیده که مصرف این مواد را کاهش دهید زیرا نه تنها به افزایش وزن کمک می کنند، بلکه خاصیت ارتجاعی پوست شما را نیز کاهش می دهند.

بنابراین، اگر واقعاً می‌خواهید ظاهر ترک‌های پوستی را در هر نقطه از پوست خود کاهش دهید یا از بین ببرید، باید تغییرات جدی در رژیم غذایی خود انجام دهید. این بدان معنا نیست که شما باید کاملاً از لذت بردن از غذایی که دوست دارید دست بکشید. اما ثابت شده است که کاهش قابل توجه مواد غذایی که می تواند به پوست آسیب برساند، به علاوه کمک از مواد مغذی و مواد معدنی که به عنوان غذای پوست شما در نظر گرفته می شوند، لکه های ناخواسته روی پوست مانند ترک های پوستی را از بین می برد.

جادوی سیلیکون

یکی از مهمترین مواد مورد نیاز پوست سیلیکون است. این غذای پوستی در تولید کلاژن حیاتی است که به نوبه خود مسئول خاصیت ارتجاعی پوست شما است. همچنین برای عملکرد بهینه سیستم ایمنی بدن شما مورد نیاز است. یک سیستم ایمنی قوی در دفع سمومی که می توانند به پوست آسیب برسانند، مهم است. به نظر شما چرا پزشکان از سیلیکون برای کاشت ایمپلنت های زیبایی استفاده می کنند؟

نه، شما قرار نیست کاشت پوستی برای علائم کشش خود داشته باشید، بنابراین لازم نیست صرفاً از ذکر این ماده بترسید. برای اطمینان از اینکه مقدار کافی سیلیکون در پوست خود دارید، می توانید دانه های سویا، غلات کامل، سبزیجات سبز و فلفل دلمه ای را در رژیم غذایی روزانه خود بگنجانید.

قدرت روی

روی همیشه یک عنصر اصلی در لیست مواد مغذی مهم پوست بوده است. همچنین نقش زیادی در تولید کلاژن ایفا می کند. اما بیشتر از آن برای بهبود سریع زخم ها لازم است. و علائم کشش اساساً پارگی های زیر پوست شما هستند. دانه های آفتابگردان، زرده تخم مرغ، قارچ ها و غذاهای دریایی برخی از فراوان ترین منابع روی هستند.

معجزه اسیدهای چرب ضروری

اسیدهای چرب ضروری برای تمام سلول های بدن شما برای عملکرد مناسب مورد نیاز است. در مورد پوست شما، این اسیدهای چرب می توانند تا حد زیادی به تقویت مجدد بافت های پوست شما کمک کنند. اسیدهای چرب ضروری به شما این امکان را می‌دهند که لایه‌های جدیدتری از پوست تولید کنید، زیرا سطحی که با علائم کشش زخمی شده است را از بین می‌برید. ماهی های آب های عمیق مانند سالمون، بذر کتان و سایر روغن های گیاهی منابع اصلی اسیدهای چرب ضروری هستند.

برای بسیاری، از بین بردن علائم کشش سریع و آسان انجام نمی شود. خوب، جدا از مواد معدنی مهم پوست که در بالا ذکر شد، می توانید از محصولاتی مانند Strevaxl برای بهبود ظاهر پوست خود استفاده کنید. برای مبارزه با علائم کشش به همه کمکی نیاز دارید. برای جزئیات بیشتر می توانید به http://www.strevaxl.com مراجعه کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر