مقایسه کاشت مو در تهران و شیراز


کاشت مو در تهران در بهترین کلینیک ها با امکانات مدرن و بهترین شیوه ها انجام می شود. تقریبا نیمی از جمعیت جهان از ریزش مو یا طاسی رنج می برند که علت اصلی آن افزایش سن است. عوامل دیگری مانند ژنتیک، استرس و سبک زندگی نیز باعث ریزش مو می شوند. یکی از بهترین راه ها برای ترمیم موهای از دست رفته کاشت مو است که یک روش دائمی و طبیعی است. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید کاشت مو در تهران و شیراز را مقایسه کنید.

تمام نکات کاشت مو در تهران

کاشت مو نوعی جراحی است که در آن فولیکول ها از بانک مو برداشته شده و به ناحیه مورد نظر پیوند زده می شود. به قسمت هایی از مو که برای اهدا از بانک مو برداشته می شود، فولیکول می گویند. پشت و کناره های سر که موهای بیشتری دارند و در برابر تغییرات هورمونی و ریزش مقاوم هستند به بانک مو یا اهداکننده مو معروف هستند.

که در تهران مشغول به کار هستند کاشت مو آنها باید بانک موی خوبی داشته باشند تا نتیجه مطلوب را از عمل خود بگیرند. پیوند به میزان طاسی بستگی دارد. هر چه ناحیه طاسی یا ریزش مو بزرگتر باشد، به گرافت بیشتری نیاز داریم. کاشت مو در تهران به روش های مختلف انجام می شود، روش کشت در همه روش ها یکسان است، اما در نوع قلمه زدن تفاوت وجود دارد.

بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

کلینیک های متنوعی در تهران وجود دارد که انواع روش های کاشت مو را انجام می دهند، اما آیا می توانید به همه آنها اعتماد کنید؟ انتخاب یک کلینیک کاشت مو در تهران بستگی به سابقه، میزان رضایت مشتریان قبلی، تجربه کافی و از همه مهمتر روش جدید کاشت مو دارد. انتخاب مناسب ترین مرکز کاشت مو علاوه بر تضمین موفقیت در نتیجه کاشت، باعث کاهش عوارض احتمالی و اضطراب بیمار پس از کاشت می شود. یک کلینیک خوب باید دارای ویژگی های زیر باشد:

 • استفاده از تجهیزات مدرن و به روز و فناوری های نوین
 • داشتن سابقه کاری درخشان و نمونه کارها
 • مجوز رسمی از وزارت بهداشت
 • ارائه خدمات و پشتیبانی مشتری
 • داشتن پزشکان و متخصصین حرفه ای و مجرب با مدارک تحصیلی خاص
 • ارائه کادر اداری و خدماتی و مشاوره کافی
 • کاشت مو به روش های جدید
 • اخلاق حرفه ای و شایسته کارکنان از جمله مشتریان

مقایسه کاشت مو در تهران و شیراز

بررسی هزینه کاشت مو در تهران

هزینه کاشت مو در تهران بر اساس روش کاشت، تجربه متخصص و پزشک، هزینه کلینیک و مدت کاشت و مبلغ بانک مورد محاسبه می شود. امروزه هر کلینیک در تهران دارای یک مرکز مشاوره است که قبل از اقدام می توانید اطلاعات لازم را از مشاوران دریافت کنید. تجهیزات مورد استفاده در کلینیک و همچنین سطح کشت مورد نیاز، تعداد گرافت ها و میزان ریزش مو بر قیمت نهایی کاشت مو تاثیر می گذارد.

هزینه کاشت مو در تهران و ایران از نظر اقتصادی بیشتر از کشورهای اروپایی و آمریکایی است. برای اطلاع از هزینه تخمینی می توانید یک عکس از سه طرف سر خود را به پزشک یا کلینیک ارسال کنید تا هزینه دقیق را به شما بدهند. با توجه به اینکه کاشت مو یک عمل زیبایی محسوب می شود، بیمه تعهدی به ارائه کمک مالی نمی پذیرد.

بهترین روش کاشت مو در تهران

همانطور که گفتیم روش های زیادی برای کاشت مو وجود دارد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. اما در بین تمامی روش ها روش جدید SUT و micro SUT مجهزترین و بهترین روش کاشت مو می باشد. مخصوصا در تهران کلینیک بیمارستان شخص خیلی مهم در بیشتر موارد این روش با تجهیزات مجهز استفاده می شود. در این روش از ابزار پانچ مکانیکی که قابلیت مکش دارد برای از بین بردن موها استفاده می شود.

ناگفته نماند که برای تعیین بهترین روش، پزشک وضعیت ساقه مو، طاسی و تراکم مورد نیاز را بررسی کرده و بهترین و مناسب ترین روش را پیشنهاد می کند. به طور کلی روش های جدید از نظر کیفیت و کارایی و با سیستم های خودکار نتایج بهتری به شما می دهند.

روش های جدید کاشت مو

اگر می‌خواهید بهترین نتیجه را از جراحی کاشت مو و هزینه‌ای که برای جلوگیری از استرس و نگرانی بعد از عمل می‌پردازید به دست آورید، قبل از اقدام با روش‌های کاشت مو آشنا شوید. در اینجا جدی ترین انواع روش های رفع موهای زائد طبیعی و دائمی را به شما معرفی می کنیم.

 • روش کاشت موی طبیعی مناسب

کاشت و کاشت مو FIT یکی از بهترین روش های کاشت مو با فرم پیشرفته تری به نام میکروفیت می باشد. تفاوت آنها در استفاده از تجهیزات دقیق تری در میکروفیت است. در این روش فولیکول های مو توسط دستگاه پانچ از سر و بانک مو جدا شده و سپس برای کاشت آماده می شوند. در روش FIT از میکرو ایمپلنت برای ایجاد سوراخ ۰.۶ تا ۰.۹ میلی متری استفاده می شود. روش MicroFit کمتر تهاجمی و ایمن تر است و زمان بهبودی، خونریزی یا درد را شامل نمی شود.

مقایسه کاشت مو در تهران و شیراز

 • کاشت موی طبیعی به روش میکروگرافت

روش میکروگرافت روشی جدید و مناسب برای افرادی است که برای پیوند به موهای پشت سر یا نزدیک گوش نیاز دارند. با توجه به اینکه تمام عمل ها با دستگاه های خاصی به نام نگهدارنده های الکتریکی انجام می شود، خطاهای کمتری در برداشتن فولیکول ها وجود دارد. این روش بسیار دقیق است و از پیوندهای بیشتری استفاده می کند، بنابراین جلوی سر طبیعی تر به نظر می رسد.

 • کاشت مو فوق العاده بود

در روش جدید Super FUE، فولیکول ها به طور جداگانه مشابه روش Fit استخراج می شوند. در این روش با تجهیزات هوشمند و مدرن آنالیز شده و اسکنرهای سه بعدی و لیزرهای مخصوص خط رشد ایجاد می شود. این روش برای افرادی با موهای نازک مناسب است و طرفداران زیادی دارد. در این روش با کمک دستگاه کاشت مخصوص، شکاف های بسیار کوچکی در ناحیه گیرنده ایجاد می شود و فولیکول ها پیوند می شوند.

 • روش کاشت مو DHI

روش DHI (Direct Hair Implantation) به معنی کاشت مستقیم مو، روشی کاملا جدید و پرسرعت است. در این روش پزشکان فولیکول های جدا شده را مستقیماً در ناحیه گیرنده کاشت می کنند. در روش DHI از دستگاهی به نام choi pen برای برداشت فولیکول ها استفاده می شود. در این تکنیک نیز مانند سایر روش های جدیدتر، تسلط پزشک بر این روش منجر به عوارض کمتر و نتایج موفقیت آمیزتر می شود.

همه نکات در مورد کاشت مو در شیراز

شیراز یکی از شهرهایی است که به دلیل داشتن بیمارستان ها و مراکز درمانی تخصصی و همچنین پزشکان متخصص و حرفه ای معروف است. کاشت مو نیاز به دقت و تجربه دارد و قبل از اقدام به کاشت مو باید از قانونی بودن کلینیک و مهارت و تجربه کافی پزشک اطمینان حاصل کرد. کاشت موی طبیعی در شیراز معمولا در یک جلسه انجام می شود اما بستگی به نوع کاشت و تعداد گرافت ها دارد.

عمل پیوند آنها در شیراز در صورتی دائمی است که زیر نظر پزشکان متخصص و در کلینیک مجهز به آخرین تکنولوژی روز انجام شود. کاشت مو در شیراز به روش های مختلفی از جمله روش SUT، روش FIT و روش BHT انجام می شود که هر کدام اصول خاص خود را دارد.

تفاوت کاشت مو بین تهران و شیراز

بهترین کاشت مو بر اساس بهترین امکانات و تجهیزات و همچنین بهترین پزشک کاشت مو ارزیابی می شود. در شیراز پیوند و کاشت در بهترین کلینیک های شهر با جدیدترین تجهیزات و کادری مجرب انجام می شود. به همین دلیل شهر شیراز یکی از محبوب ترین گزینه ها برای کاشت مو است. از نظر هزینه هم تهران و هم شیراز با توجه به روش کاشت مو، امکانات کلینیک، حقوق پزشک و پرسنل قیمت نهایی را محاسبه می کنند..

کاشت مو در تهران نسبت به کاشت موی شیراز با جدیدترین تکنیک ها و متدهای جهانی انجام می شود و تمامی مراحل کاشت زیر نظر متخصصین مو انجام می شود. در تهران و بخصوص بیمارستان شخص خیلی مهم Micrograft، Super FUE، Microfit و DHI روش های جدیدی هستند که برای کاشت مو استفاده می شوند. بر این اساس می توان گفت که کاشت مو در تهران نسبت به کاشت موی شیراز تا حدودی برتری دارد.

مقایسه کاشت مو در تهران و شیراز

برآورد کلی هزینه های کاشت مو

هر روش کاشت مو بسته به شرایط خود هزینه متفاوتی دارد. روش میکروفیت به دلیل استفاده از تجهیزات و دستگاه های مدرن و دانش و مهارت های مورد نیاز پزشک نسبت به سایر روش ها هزینه بیشتری دارد. ارزان ترین روش کاشت مو در ایران روش FUT است که زمان کمتری می برد و فولیکول ها به صورت همزمان و سریع انجام می شود. بنابراین هر چه سرعت عمل کمتر باشد، هزینه نهایی نیز کمتر می شود. نکته قابل توجه این است که روش های قدیمی نسبت به روش های جدید هزینه کمتری دارند زیرا روش های جدید از تجهیزات مدرن استفاده می کنند و هزینه تجهیزات بالاتر است.

نحوه انتخاب کلینیک کاشت مو

یک کلینیک کاشت مو باید قابل اعتماد، سازماندهی شده و دارای امکانات لازم، پزشکان متخصص و کادر درمانی با تجربه و اخلاق باشد. وی دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت، دارای مشاوران صبور و مجرب و ارائه خدمات متنوع به مراجعین می باشد. یک کلینیک خوب باید سطح بالایی از رضایت مشتری را گزارش کند. در مراکز درمانی مناسب از روش های نوین مانند میکروگرافت و میکروفیت، سوپر FUE و تجهیزات پانچ با تجهیزات اسکن آنالیز شده استفاده می کنند. اگرچه روش های جدید گران تر از روش های قدیمی هستند، اما کیفیت آن خوب است و متقاضی از نتایج آن راضی است.

شماره تماس : ۰۹۱۲۰۹۹۸۷۱۵

آدرس درمانگاه: تهران، ستاری جنوبی، فردوس غربی، خیابان ورزی جنوبی، خیابان هفدهم شرقی، ساختمان پزشکان رامایار، طبقه ۴ درمانگاه شخص خیلی مهم

بیمارستان شخص خیلی مهم بیایید بیشتر یاد بگیریم

انتخاب یک کلینیک حرفه ای و مناسب برای کاشت مو بسیار مهم است. بیمارستان شخص خیلی مهم یکی از مراکز مجهز کاشت و کاشت مو در تهران است که اکثر پزشکان آن را به مراجعین این کلینیک توصیه می کنند. این مرکز به مراجعین با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان و مجوز رسمی سلامت زیر نظر پزشکان متخصص خدمات رسانی می کند. در این کلینیک کاشت مو با تجهیزات مجهز و مدرن مانند اسکن و آنالیز سر همراه با جدیدترین روش های SUT و micro SUT انجام می شود. دستگاه لیزر سه بعدی طراحی خط مو و کاشت مو بدون برش و جراحی نیز در این مرکز انجام می شود.

میانگین امتیاز ۵ از ۵

از کل ۱ رای

لینک کوتاه: https://pulbank.ir/?p=306879