معلمانی که حتی پس از مرگ نیز نوع دوستی را آموزش می دهند – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان


خبرگزاری مهر – گروه استان: زنده باد معلم ایثارگر سیده لیلی موسوی کار سخت او حتی در زمان تعطیلی مدرسه در زمان بیماری و در زمان شیوع کرونا کلاس را ترک نکرد و با دانش آموزانش ارتباط داشت و مشکلات تحصیلی آنها را حل می کرد.

مخصوصاً در منطقه جنوب مرسوم است که چندین روز را در اسارت بگذرانند بورسار مراسم تشییع بر سر مزار آن مرحوم برگزار می شود که تمام آن در اولین روز مهر (سال تحصیلی جدید) صرف دانش آموزان نیازمند می شود تا حتی پس از مرگ نیز به مردم شهر درس عبرت بدهد. بشردوستی

معلمی که حتی پس از مرگ هم نوع دوستی را آموزش می دهد

یاد و خاطره سیده لیلی موسوی صبح روز پنجشنبه دانش آموزان، مردم و معلمان شهرستان اسیر با حضور گسترده در مراسم تشییع پیکر این معلم فداکار نشان دادند که فداکاری این معلم را هرگز فراموش نخواهند کرد.

در این جلسه عضو انجمن اولیا و مربیان شهرستان اسیر دکتر بار وی به خبرنگار مهر گفت: این معلم فداکار به دلیل کسالت و نداشتن روحیه خوب به دانش آموزان توجه ویژه داشت. آه تو شاگردانش را فرزندان خود می دانست.

معلمی که حتی پس از مرگ هم نوع دوستی را آموزش می دهد

وی بیان کرد: این معلم، معلمی نمونه و ایثارگر برای همه والدین بود که با محبت و عطوفت با دانش آموزان رفتار می کرد و جدای از درس آموزی در کلاس درس، درس فداکاری، عشق و ایثار در راه معرفت را می آموخت. . دانش آموزان ما یاد گرفت

وی افزود: زنده باد سیده لیلی موسوی معلم خوش اخلاق، ایثارگر و بسیجی. بامرام این خط او نمونه ای از معلمان اخلاق بود که پس از مرگش الگوی دیگران شد.

این دوست پسر اهل بیت (علیهم السلام) که سالها خادم سیدالشهدا بود، سالها فرماندهی پایگاه مقاومت بسیج خواهران سمیه حرج و فرماندهی پایگاه مقاومت بسیج خواهران سمیه حرج را بر عهده داشت. زینبیه او مسئول شهر تسخیر شده بود.

معلمی که حتی پس از مرگ هم نوع دوستی را آموزش می دهد

حجت الاسلام کرامتی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مهر بر پیکر این اجتماع فرهنگی نماز میت را قرائت کرد.

شهرستان اسیر یکی از شهرستان های مهر در جنوب استان فارس است.