معظم له در مراسم افتتاحیه چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ و بسته بندی: بیش از ۱۰۰ شرکت داخلی و خارجی در این نمایشگاه حضور دارند/ چاپ و بسته بندی از صنعت مهم غیرنفتی کشور محسوب می شود.


آفتاب، مدیرعامل مجموعه نمایشگاه های بین المللی شهرستان گفت: برپایی نمایشگاه هایی مانند چاپ و بسته بندی به شرکت ها در ارتباطات اقتصادی و انعقاد قرارداد کمک می کند که در نهایت به نفع کارگران صنعتی و مالی و همچنین صادرات است. توسعه کشور

به گزارش خبرنگار مالی پول بانک، مراسم افتتاحیه چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ، بسته بندی و فرآوری در تهران توسط شرکت برساز رویدار پارس، امروز سه شنبه ۸ شهریور ۱۴۰۱ پیش از ظهر با حضور یاسر احمدوند معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد. ، مدیرکل دفتر صنایع سلولزی منا ابروفراخ. و چاپ وزارت صلح، عباس تقدی نژاد، مدیر عامل مجتمع نمایشگاهی شهر آفتاب، مکی، معاون وزیر صنعت و معدن عراق، شیخ مصطفی عبدالرحمن، رئیس اتحادیه صادرکنندگان و واردکنندگان چاپ اقلیم کردستان، داخلی و شرکت های خارجی، فعالان صنعت چاپ کشور و جمعی از اصحاب رسانه. در محل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب برگزار شد.

خالی

عباس تقدی نژاد، مدیرعامل مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب

عباس تقدی نژاد، مدیرعامل مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه گفت: امروز چهارمین نمایشگاه بزرگ چاپ و بسته بندی را در مجموعه نمایشگاهی بین المللی شهر آفتاب افتتاح کردیم و بیش از ۱۵ هزار متر مربع فضای سالن نمایشگاهی را در نظر گرفتیم. این نمایشگاه را اختصاص داده ایم و بیش از ۱۰۰ شرکت داخلی و خارجی در این نمایشگاه حضور دارند.

وی افزود: این نمایشگاه تا روز جمعه ۱۱ شهریور ادامه خواهد داشت و از آنجایی که بخش چاپ و بسته بندی یکی از صنایع مهم در بین صنایع غیرنفتی محسوب می شود، می تواند گام مهمی در اعتلای صنعت کشور بردارد.

مدیرعامل مجموعه نمایشگاهی آفتاب شهر تاکید کرد: برپایی این گونه نمایشگاه ها به شرکت ها در ایجاد ارتباطات مالی و انعقاد قرارداد کمک می کند که در نهایت به سود کشور و توسعه صادرات می انجامد!

خالی

تقسی نژاد در پایان اظهار امیدواری کرد: امیدوارم شاهد برگزاری نمایشگاه هایی از این دست در شهر آفتاب باشیم تا ظرفیت کمی و کیفی مجموعه نمایشگاهی بین المللی در شهر آفتاب را به نمایش بگذارم و به تولیدکنندگان و صادرکنندگان در زمینه های مختلف کمک کنم. بخش اقتصادی و بازرگانی کشور

خالی

بر اساس این گزارش، در این نمایشگاه ۱۲۰ شرکت فعال در سه حوزه ماشین آلات چاپ، بسته بندی و صنایع غذایی و صنایع کارتن از کشورهای ایران، عراق، افغانستان، قزاقستان، ازبکستان، ارمنستان و کردستان در وسعتی بیشتر حضور دارند. بیش از ۱۵ هزار متر مربع.

این نمایشگاه با هدف ایجاد بستری مناسب با رویکرد صادرات محور برای تقویت و ارتقای محصولات تولیدکنندگان داخلی و معرفی توانمندی های ساخت داخل برگزار شد.

خالی

در کنار چهارمین نمایشگاه چاپ، بسته بندی و فرآوری، غرفه ویژه بسته بندی های انعطاف پذیر و پلیمری، ماشین آلات صنعت مقوا، کاغذ چاپ دیجیتال عریض، پارچه و ماشین آلات اداری و همچنین سازندگان ماشین آلات بسته بندی و فرآوری از جمله مواد غذایی، آشامیدنی و … و صنایع شیرینی پزی ساماندهی خواهد شد. و شکلات، داروسازی، آرایشی و بهداشتی، پلاستیک، پلیمر و صنایع وابسته نیز غرفه دارند.

جشنواره ملی صنعت چاپ کشور به عنوان بخشی از این رویداد، غرفه‌های مجزایی از بهترین آثار چاپی شامل برندگان دوره‌های مختلف دارد و پتانسیل‌های آنها را به نمایش می‌گذارد.

خالی

مجموعه نمایشگاهی بین المللی آفتاب:

مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب مهمترین پروژه نمایشگاهی و جدیدترین مرکز نمایشگاهی ایران است که مرکز تجارت بین المللی ایرانیان به شمار می رود. نمایشگاه چاپ و بسته بندی در شهر آفتاب ادامه دارد. این مکان نمادی از آغاز دوران جدیدی از تجارت ایرانی در سطح بین المللی و مکانی عالی برای حضور تجاری و رونق افراد و شرکت ها می باشد.

خالی

مدیر عامل (برگزارکننده) شرکت برساز رویدار پارس، حامد تهرانی چهارمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی تخصصی این حوزه را از تاریخ ۸ تا ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ و از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۷ در شهرستان برگزار کرده است. در مجموعه نمایشگاهی آفتاب برگزار می شود.

خبرنگار: کروش جم

خالی

میانگین امتیاز ۵ از ۵

از کل ۱ رای

لینک کوتاه: https://pulbank.ir/?p=305941