رژیم لاغری سریع

معاون استاندار آذربایجان‌غربی: انبارهای استان پر از روغن و ماکارونی است/ عرضه مرغ و تخم مرغ بیش از نیاز روزانه است


نادر صادقی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه  وضعیت ذخایر کالاهای اساسی در استان را مطلوب عنوان کرد و اظهار داشت: در هیچ یک از کالاهای اساسی از جمله چهار قلم کالایی که در طرح توزیع عادلانه یارانه‌ها اصلاح قیمت داشته‌اند مشکلی در استان وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه آذربایجان‌غربی قطب تولید مرغ است تصریح کرد: مصرف روزانه مرغ در استان ۲۴۰تن، در حالی که تولید مرغ در استان بیش از ۳۰۰تن در روز است و از بابت تولید و توزیع این محصول هیچ مشکلی وجود ندارد.

 معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی در ادامه گفت: در استان روزانه ۱۸تن تخم مرغ تولید شده و مازاد نیاز از شهرستان‌های دیگر وارد می‌شود و هم اکنون هیچ کمبودی از این محصول وجود ندارد.

صادقی با اعلام اینکه ماکارونی و روغن نیز به وفور در انبارهای استان وجود دارد اظهار کرد:امروز برای چند ساعت وقفه‌ای در برخی فروشگاه‌ها به دلیل افزایش غیر عادی تقاضا ایجاد شده بود که به سرعت با افزایش سرعت توزیع این مشکل نیز  رفع شد و در روزهای آینده نیز با توجه به موجودی کافی انبارها مشکلی وجود نخواهد داشت.

وی ضمن تقدیر از همراهی بسیار خوب مردم در اجرای این طرح خاطرنشان کرد:تمام اقتصاد دانان مجرب در کشور در اهمیت اجرای این طرح اتفاق نظر دارند و این طرح را برای رسیدن به عدالت در جامعه ضروری می‌دانند.

صادقی تاکید کرد:با اجرای این طرح یارانه ها به صورت عادلانه به دست مصرف کننده حقیقی یعنی مردم می رسد و فساد و رانت کاهش می یابد.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید