مسکو: مذاکرات همراه خود اوکراین تاکنون به نتایج قابل توجهی نرسیده است


به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری فارس، «دیمیتری پسکوف» سخنگوی ریاست جمهوری روسیه روز دوشنبه اظهار داشت کدام ممکن است مذاکرات مسکو را انتخاب کنید و انتخاب کنید کیف نتایج قابل توجهی نداشته است.

به گزارش اسپوتنیک، پسکوف اظهار داشت بعید است کدام ممکن است نمایندگان روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین بلافاصله بر بالا میز مذاکره در استانبول بنشینند، با این حال این دیدار قابل دستیابی است روز سه شنبه برگزار شود.

وی همراه خود ردیابی به اینکه انتخاب مذاکره مستقیم حیاتی است، اظهار داشت: هیئت های مذاکره کننده بلافاصله (دوشنبه) وارد استانبول می شوند.

این مقام روسی علاوه بر این تاکید کرد کدام ممکن است دیدار ۲ رئیس جمهور پس اجتناب کرده اند مذاکرات استانبول در اصل کار قرار ندارد.

سخنگوی کرملین علاوه بر این اظهارات جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا علیه ولادیمیر پوتین، همتای روس شخصی را “ناامیدکننده” توضیح دادن کرد.

پسکوف اظهار داشت: ما به نظارت از محسوس اظهارات رئیس جمهور آمریکا شکسته نشده می دهیم. وی افزود: ما این اظهارات را همراه خود دقت گزارش خواهیم کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به این کار شکسته نشده خواهیم داد.

بایدن روز شنبه نیازمند برکناری پوتین شد کدام ممکن است در ۲ روز قبل پاسخ های در عمق ای را برانگیخت. (عمیق تا حد زیادی)

بایدن پیشتر همتای روس شخصی را “جنایتکار جنگی” خوانده بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید پسکوف در پاسخ هشدار داد کدام ممکن است اتهامات رئیس جمهور آمریکا به توهین خصوصی تغییر شده است.

منصفانه ماه پس اجتناب کرده اند نبرد در اوکراین، محل کار رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه در اظهار داشت‌وگوی تلفنی همراه خود همتای روس شخصی، بر اهمیت شومینه‌بس بین روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین، اجرای صلح را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش شرایط بشردوستانه در اوکراین تاکید کرد. قلمرو .

{در این} ادعا آمده است: «آنها هماهنگی کردند کدام ممکن است در اطراف بعدی مذاکرات بین کمیته صلح اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه در استانبول برگزار شود.

رویترز به نقل اجتناب کرده اند منصفانه مقام بلندپایه ترکیه گزارش داد کدام ممکن است این مذاکرات احتمالا روز دوشنبه در استانبول برگزار احتمالاً خواهد بود.

انتهای حرف / م
این را برای صفحه اول اصرار دهید