«مستند تخریب» روی پرده می‌رود/ اولین اشتباه یک تخریب‌چی لشکر فاطمیون!+فیلم


به گزارش گروه حماسه و مقاومت خبرگزاری فارس، رشادت‌ها و سلحشوری‌‌های رزمندگان جبهه مقاومت به خصوص لشکر فاطمیون در قالب اکران عمومی فیلم‌های سینمایی و مستند در جمعه‌های هر هفته در پردیس سینمایی هویزه مشهد مقدس روی پرده می‌رود.

در روز جمعه سی اردیبهشت‌ماه جاری ساعت ۱۰ صبح، علاقه‌مندان شاهد پخش مستند «تیم تخریب» خواهند بود. این ایده از سوی مرکز رسانه فاطمیون و پایگاه مقاومت بسیج شهدای فاطمیون با همکاری حوزه هنری خراسان رضوی و پردیس سینمایی هویزه اجرا می‌شود.

مستند «تیم تخریب» روایتی نزدیک از رزمندگانی است که جان خود را بر کف دست گرفته و هر لحظه یک قدم تا مرگ فاصله دارند. تخریب‌چی‌ها می‌گویند: در تخریب، دومین اشتباه آخرین اشتباه خواهد بود؛ اشتباه اول ورود به این یگان است!

 

بخشی از مستند «تیم تخریب»

یکی از ترفندهای ناجوانمردانه داعش، کارگذاری تله‌های انفجاری است که در جای‌جای شهرها و جاده‌ها، منجر به شهادت رزمندگان و مردم مظلوم این مناطق شده و می‌شود. گروه تخریب لشکر فاطمیون، یکی از گروه‌های با اخلاص افغانستانی هستند که مقدمه تخریب مواد منفجره را تخریب نفس می‌دانند. در واقع مستند «تیم تخریب»، با ۲ فرمانده تخریب‌چی این لشکر همراه شده است تا گوشه‌ای از اخلاص آن‌ها را به تصویر بکشد. آنان در عملیات‌های بعدی علیه داعش به شهادت می‌رسند.

نام این ۲ فرمانده شهید فاطمیون «شهید سیدناصر حسینی» فرمانده تخریب تیپ امام حسن مجتبی (ع)  و «شهید جعفر حسنی» فرمانده تخریب تیپ حضرت اباالفضل العباس (ع) است.

مستند «تیم تخریب» با کارگردانی محمد حاجی مقصودی، تهیه‌کنندگی ساسان فلاح‌‌فر، نویسندگی حمیدرضا تقی‌خانی و تصویربرداری سجاد بخشی، سیدمحمد تقوی، مصطفی احمدی در قاب دوربین قرار گرفته است.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید